“Proruští zemědělci” přijedou dělat bordel do Prahy
Sdílet článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Podle vládnoucích stran jsem i já proruská potvora. Dali mi tento titul a já ho s hrdostí nesu. Ano, než být probruselská a prozápadní, tak to raději beru titul který jsem od nich vyfasovala. Oni mi jsou ukradení, ale budoucnost naší zemi mi lhostejná není. Doufám, že se dočkám jejich pádu.

To jsou slova nějakého Vondry o kterém nevím nic jiného, že pro naši zemi není žádným přínosem. Teda něco vím, ale to nejde napsat. Kdo nic neumí, ten sedí někde na politické sesli a rozumuje o čemkoliv, hlavně když žvaní, ale nic o tom neví. Co o tom ví asi Vondra, dobře živený a placený Europoslanec, který se hodně nevybíravě navezl do zemědělců a naplival na pana Jandejska tolik špíny, že je to až k nevíře. Mimo jiné nás sdělil, že rozumní zemědělci do Prahy nepřijedou, protože tohle je výsada proruských sedláků zmanipulovaných panem Jandejskem, který tím dělá špinavou práci za Andreje Babiše. Navíc nám prozradil svoje hodnocení pana Jandejska – známá firma a agrobaron.

No to jsou mi věci. Je jasné, že bude stát za Fialou, který tvrdí to samé. Všichni proti jsou zakuklení ruští špióni a čekají jen na chvilku, až jim vyklopí kopu hnoje před vládní budovu. Jasně, to je přímo uvažování hodné naší prapodivné vládní sestavy. Pro Slepenou sebranku jsou všichni, co jim nekývají, proruští mizerové a měli by být rázně umlčeni. Jejich útok vždy začíná naší, podle nich, dezinformační scénou a napadnutím občanů, co s nimi nesouhlasí. Proč nesmíme nesouhlasit? Proč bychom měli kývat na každou kravinu kterou si ti tam nahoře vymyslí. Máme vlastní rozum a hlavně máme srovnání a historické zkušenosti. Je musí děsně štvát, že ještě žijí pamětníci a tak z nich chtějí udělat hlupáky a zrádce.

Jakou druhou blbinu jsem zachytila jeho pochopení pro protesty farmářů ze Západních zemí. Co tím chtěl asi říct?  Frantíci a Fricové můžou protestovat jak chtějí protože jsou ze Západu? A my jsme tedy odkud? Spadli jsme z Marsu nebo Venuše? Pokud vím, tak nás nestále přesvědčují že jsme ze Západu, ale jejich práva? Tak to ne hlupáci z ČR. Hned dostanete nálepku proruský a tím je řečeno vše. Jsi rebel a ne protestující sedlák, co chrání jen svoje zájmy, tak jako si je chrání všechny ty bruselské vešky sedící na bohaté žíle z kapes daňových poplatníků. Co z jejich práce máme? Nic, jen problémy.

Proč nemají naši sedláci stejné podmínky jako mají ti západní privilegovaní? Protože naše zemědělství chtějí zničit. Hlavně pro pána Boha, ať nejsme zase soběstační. Kam by potom vozili ty svoje hnoje které oni nežerou, ale pro bývalý Východní blok jsou až moc dobré. Všechny ty mizery co nám berou možnost znovu být soběstační ve výrobě potravin bych nahnala na pole a pěkně makat na chléb náš vezdejší. Pořádný mozoly a žádný kombajn. Kosu a makej politiku. Já budu tajně doufat, že dopadneš jako jeden vodník v Čechách.

Dodatek z mejlu: Díky ukončení výroby českých výrobců potravin a pěstitelů či chovatelů se chystá na český trh přes stovku ukrajinských dodavatelů. Z důvodu nedostatku některých komodit v ČR, zejména vajec, drůbeže a výrobků z ní, pečiva, zajistilo MPO dostatečný přísun potravin z Ukrajiny. Jedná se především o masné výrobky, pochutiny, ořechy, vejce, cukrovinky, rybí výrobky, konzervy, drůbeží maso, včelí med, slunečnicový olej a pekařské droždí. České firmy se z důvodu vysokých cen energií stávají konkurence neschopné, ale vzhledem zrušenému clu na zboží z UA bude všeho na trhu dostatek. Velice oceňujeme vstup UA na trh, zejména v oblasti drůbeží výroby a drůbežích produktů, zejména vajec. Ptačí chřipka na území ČR způsobila výpadek na trhu, ovšem UA má dostatek kapacit k dovozu nebo k převzetí končících firem. (prohlásil ministr Síkela).

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Přesně. Čím víc Čechů a Moravanů označí za proruské, tím víc jim ubyde příznivců. Víc: tím víc vzrostou k sympatie k Rusku, na které jsme před časem kašlali.

  2. Ano, také jsem proruský a nestydím se za to. To ale neznamená, že všechno co je ruské nebo přichází z Ruska nekriticky obdivuju. Ale když vidím tu faleš, lži a nenávist ze Západu, tak nějak podvědomě mě to nutí stát na opačné straně. Jsem totiž slovan a nikdy jsem nelezl zápaďákům do prdele…

  3. Oni si ty sxině a jejich pár roztleskávačů neuvědomují, že nemají žádného “ferdinanda vaňka”, který by jim mohl zachránit krk, až se jim to zhroutí. Nebude muset dojít k nějakému honu na čarodějnice. Snad proboha nedojde. Pro ně bude krutý trest už to, že budou muset žít mezi ostatními.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*