Putin nebo Prigožin?
Sdílet článek:

JANA MARKOVÁ

Jedna velmi důležitá věc. Prigožin není proti válce. Naopak. Jen by ji vedl “efektivněji”. Takže se modleme, ať se mu to nepovede. A ať ho ti chlapi ze speciálních jednotek a Gerasimov s Šojgu zastaví.

Člověka jeho typu opravdu nechcete mít v Moskvě u těch stovek jaderných zbraní.

Jestli se splní vlhký sen všech liberálů o rozpadu Ruska, za těchto podmínek stihnou tak jedno lattéčko. Možná.

Celý Západ je teď na nohou a přemýšlí jestli je bezpečněji v Bruselu nebo v Londýně. A myslím, že fest přemýšlí o tom, co se stalo. Stalo se to, že jste opět nepochopili Rusko. Nic víc, nic míň.

A ještě jedna poznámka na konec, taková obecně platná. Když chceš věřit a využít šmejda, nediv se, že zůstane šmejdem, a nakonec bude chtít využít on tebe.

Přesto se to stále opakuje.

 

Jana Marková

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

  1. Důvěřovat žoldákům je velmi ošemetná věc, neb nikdy nemůžete vědět kdy se nechají koupit a vrazí vám nůž do zad, vždyť žoldáci vraždí za peníze a tím je to dáno. Wágnerovci po tomto incidentu už budou mít jen problém se někde chytit, ještě tak pro USSA, EU NATO, ti by mohli pro ně natisknout zvláštní sérii žabích kůžiček.

  2. No nakonec lattéčko jako poslední jídlo v životě? Mohlo by to být horší 😎 Ale ano; představa Prigožnina s přístupem k červenému knoflíku mě děsí velice. Doufám jen, že stejně děsí i KoZu.

  3. Tak celkem pěkně tu situaci od roku 2014 popsal ten pan vudce vrahů a zloćinců.Doufam že se ta jeho diplomová prace jak to vlastně na Ukrajině zaćlo trošku vice tady probere různymi taky praktiky z mista činů.Tak se mame na co těšit.Neni nad zkušenosti praktiků z mista bojů.Teoretiky odevšad prečtenych zaručenych tutovek uz jsme měli moznost si tady za rok přečist.Nějak jim to ale nesedí.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*