Tam v Karviné …
Sdílet článek:

JANA MARKOVÁ

Pár slov ke včerejší Rakušanově exhibiční výpravě za “plebsem”. Jelikož přesně tak to bylo, nedělejme si iluze, že mu o ty lidi skutečně jde. Píár guru Michal Repa, který “udělal” Pávka, začal evidentně zostra, ostatně Vítek nám to ve svém předchozím videu sám potvrdil, že teď na to půjde jinak. Jde mu jen o to aby ty zoufalé lidi využil (zneužil). On si samozřejmě nemyslí, že by mohl získat jejich hlasy, ale může s jejich pomocí vypadat jako geroj, který se nebojí a za pomoci těžkooděnců a tajných v zádech si začít pěstovat kult neohroženého Vítka pro své voliče, eventuálně voliče unylého Péti a hloupé Markéty.

Myslím, že největším trestem pro Dozimetra není vyhrocená diskuze, právě naopak. Pro něj by bylo nejhorší, kdyby tam prostě nikdo nepřišel. Ostatně reakce uvědomělé “demoscény” na sebe nenechala dlouho čekat, dehonestující a pohrdavé komentáře na adresu havířů na sebe nenechaly dlouho čekat.

Vítek je oslavován jako ten, který se s nimi, považte vůbec baví! Oni by se s něčím takovým vůbec nebavili, protože přece s manuálně pracujícím póvlem se nebaví nikdo. Že by jim bez toho póvlu už dávno umrz zadek jaksi neřeší. Povýšenost z nich jen tryská a Vítek si zaručeně ve své limuzíně mnul ruce. Protože přesně to chtěl. O tom jsem přesvědčená. Dostat pro STAN pětikoalí voliče. Nic víc, nic míň. Stejně, jako je předtím šlohli Pirátům.

Co se týká samotné diskuze, Vítek přiznal chyby, ano to je důležitá část píár rad, které předtím stoprocentně dostal. Na pozadí všech kauz, ze kterých se vykroutil jako had, to působí směšně, leč jeho obecenstvo to zaručeně ocení. Oni by se póvlu neomlouvali. Vítek je frajer. Dokonce se skoro omluvil i za ten mrtvolný pytel, který předtím nechal nonstop policejně hlídat a vypadal při tom dost věrohodně. Fakt mu to někdo “sežral”? Nepochybně jo. Oni by se ovšem neomlouvali. Oni ne. Ne všem těm rusáckým agentům s uhelným prachem v plicích. Vítek je frajer.

Takže takhle to podle mne je a jestli to ve mne vzbuzuje nějaké pocity tak to, že Rakušan je ještě odpornější a manipulativnější (dosaďte si sami), než jsem si myslela. Tyhle debaty nezmění vůbec nic. Nepřestane fungovat bonzácký server ministerstva “udávat se nemá, ale hlásit se to musí”, nezačnou se skutečně vyšetřovat STANařské kauzy, nepřestane tu platit dvojí metr, soudy nezačnou měřit všem stejně a nezačne se prosazovat svoboda slova. Ne. Jen Vítek si nahoní pár bodů do vlastních řad.

Být Péťou, začínám být obezřetný. Vítek totiž potopí každého. Ivan Bartoš by mohl vyprávět. Ono to totiž není nic, co bychom neviděli i jinde. Když tančíš s bezcharakterním “kámošem”, může se ti snadno stát, že dotančíš. A to platí zcela univerzálně a všude, napříč politickým (tady by mohli vyprávět mnozí) i běžným životem. Lidé se nemění, jen to někdy velmi dobře hrají.

 

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

15 Comments

 1. Hezky jste to popsala paní Marková. Rakušan je opravdu v očích svých věrných frajer a hrdina , že šel do střetu s lůzou. Ale ta podstata jeho gestapáckých metod zůstane stejná.Rakušan je s Fialou a Pekarovou ta nejodpornější trojka na naší politické scéně.A že takových odporných figurek tam máme….Černochová, Němcová, Richterová, Bartoš,Lipavský…….bože těch je

 2. PreVít Rakušan je politický kšeftař s předraženými hrnci. Spoléhá na to, a je v tom velmi dobrý, že lidi opije řečmi. Bohužel se mu to daří, jinak by se neschoval ani do kanálu.

 3. Ministr vnitra je psychicky narušená osobnost. Provokovat lidi, které dva roky totálně ignoroval, případně jim vyhrožoval nebo se jim vysmíval.Tohle normální člověk nemůže udělat. Občané ignorujte tyto setkání, je to další marketingový trik Rakušana.

  • Přidávám se. Právě jsem si navíc u Vidláka přečetla koment paní, která vypadá, že tam přímo byla – takže ocituju:

   “diskuze se nevedla, samozřejmě. Bylo to zorganizováno tak, že po položení otázky tazateli sebrali mikrofon (až asi na jednu výjimku). Rakušan si řekl jakou lež na jemu vyhovující téma chtěl, zakončil to „vidíte, že vám říkám pravdu, jak jsem slíbil…“ a vyzval k dalším dotazům.”

 4. Rakušan moc dobře věděl, že mu budou nadávat, šel si tam vědomě udělat svoje PR tihle lidé ho nikdy nezajímali. Moc dobře vědí, že ztrácejí své voliče tak to chtějí zachránit tímhle špinavým, ale osvědčeným trikem kdy všechny kteří nesouhlasí s jejich politikou onálepkují jako dezoláty, ruské šváby a sprostý póvl a pak to pěkně po bolševicku překroutí a šikovně sestřihají v médiích aby si uvědomělý elektorát udělal ten jediný správný v Eurosojuzu přijatelný názor.
  Tajně doufají že jim to pomůže vrátit hlasy odpadlíků pro jejich ideologii, protože každý kdo volí jako tito dezoláti, kteří Vítkovi nadávají, nepatří mezi ty „vzdělané, kulturní a zodpovědné občany“, kteří naplňují ty Evropské hodnoty!

 5. Ještě že jsme hrdinovè ve firmách,kde když se nám něco nelíbí,tak seřveme ředitele a celý ansábl a je klid.Tak proč by jsme neseřvali vládu když to v těch firmách děláme a víme jak na to(v hospodě).

  • Protože Pešku vláda není šéf, vláda je náš zaměstnanec. A pokud vím, šéfové svoje zaměstnance seřvávají docela běžně, když zaměstnanci lemplují.

  • Hlupáku, ředitel se dá snadno pro neplnění výsledků odvolat. Ale tahle svoloč bohužel nikoliv.

 6. Lidi,mějte rozum – ser.te na toho preVíta,na ty jeho diskuze. Když mu tam nikdo nepřijde, to teprve vyvalí své nepatrné oči !!!

 7. Zdá se, že z hlupáků se stává cenná komodita, jelikož se jich víc a víc po bouračce s realitou probouzí a to je jednosměrný proces. SPOLUpachatelé, kteří jsou dost chytří na to, aby to viděli, začínají s tím, co dělají všichni paraziti, když dochází kořist – žrát se mezi sebou. Je to vlastně i ironicky vtipné.

 8. To tu je samy hrdina.Vláda se dá taky odvolat co 4 roky a z dola.Reditel ve firmě lidí seřve že je platí a oni drží víte co a jak,a o jeho odvolání můžou snít,leda tak stávkovat a pak mazat ikdyz na něho dřou když je pošle do háje.Hrdina je každý za vrátnicí u piva.Akcionář má hlavní slovo.A vláda zas ekonomické vztahy v Evropě,o kterých nemáme ani ponětí.Ale musí poslouchat super rady od těch hrdinů kteří drží ,…. a krok ikdyž je ředitel mlátí bičem a vláda poslouchat hospodskè kecy že oni jí platí.Ano,platí a mají zajištěno vše pro život.Jenomže si hospodští myslí,ze mají od narození do smrti na všechno nárok když jim z výplaty strhnou daň.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*