Trikolora k ostudnému rozsudku nad učitelkou Martinou Bednářovou
Sdílet článek:

TRIKOLORA

Nazývejme věci pravými jmény. Rozsudek senátu Městského soudu v Praze v čele s JUDr. Jitkou Denemarkovou, který potvrdil vyhazov učitelky z Prahy 6 Martiny Bednářové z práce, není rozsudkem nezávislé justice, nýbrž naprosto ostudným aktem politické a justiční zvůle.

Čtyřiatřicet let po listopadu 1989 jsme už zase svědky toho, že justice na politickou objednávku likviduje vybrané osoby.

Žádné argumenty a důkazy exemplárně likvidované Martiny Bednářové nejsou připuštěny, je vyhlášen předem připravený verdikt, který jde na ruku současné politické vrchnosti. Úplně stejně to dělala služebná justice v časech komunistické totality. Martina Bednářová není v tomto smyslu ani první a bohužel ani poslední.

Trend nastoupený za Fialovy vlády je nebezpečím pro celou společnost. Trikolora protestuje a zároveň varuje a vybízí veřejnost, aby se tomuto nebezpečnému trendu aktivně postavila. Dřív než bude pozdě.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (56 votes, average: 4,14 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. Kdy už sakra ta justice, závislá na politické objednávce, konečně zatne tipec Trikoloře?!

    • Až tebe ty magore vezme šlak jako ostatní kolaboranty. To už skutečně ti komunisté byli demokraté proti tomuto sajrajtu. Zlatí komunisté.

        • Proti těmhle progeresivním byli komančové nýmandi. Jestli komanči kradli v milionech, tak tito progresivní (sráči) v miliardách.

    • Trikolora není zdaleka tak bezbranná, jako paní učitelka, tudíž se jí bude tipec zatrhávat daleko hůř. Až tak, že kdoví, jestli se na to nevyprdne, justice jedna 🙂

  2. Soudy jsou závislé na soudcích, kteří často mají vymyté mozky. Nechtěl bych se jim dostat do spárů.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*