Ukrajinci nevěří Zelenskému
Sdílet článek:

JINDŘICH RAJCHL

Tak zase konečně někdo napsal pravdu.

New York Times před dvěma dny publikovaly článek o dramatickém poklesu sledovanosti jediného ukrajinského zpravodajského kanálu Telemaraton.

Hlavním důvodem je to, že většina Ukrajinců dospěla k přesvědčení, že tento kanál nepravdivě vykresluje události na vojenské frontě a že se jedná o státní propagandu.

K tomuto názoru přispělo i to, že Volodymyr Zelenskyj všechny opoziční zpravodajské kanály jednoduše zakázal.

Už se ten domeček z karet postavený na jedné lži za druhou začíná rozpadat.

Už teď se těším, jak začnou ti největší váleční štváči otáčet a říkat něco vy smyslu “my to samozřejmě věděli taky, ale chtěli jsme jen povzbudit Ukrajince v jejich boji”.

Jenže vylhané zprávy nemají dlouhou trvanlivost. Vystřízlivění z flámu plného obelhávání a vytváření fake news je pak o to bolestnější.

Bude tomu tak na Ukrajině a bude tomu tak u nás.

Je to jen otázka času.

 

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. To, že Ukrajinci nevěří Zelenskému, není vůbec důležité. Tenhle lokaj bude žít tak dlouho, dokud se to bude pro US zájmy jevit užitečné a pro jeho přežití není důležitý ani názor dalších lokajů z Berlína či Brusele, nebo, nedej Bože, vlezdořitních podlokajů z Prahy. A neovlivní to ani tupá, bezectná kolemjdoucí hromada hnoje…

  2. ONO uz je to dost dlouho ale kdyz Putin zahajoval operaci na UA tak poznamenal ze jde tocit valecny film na ukrajinu a zretelne se u toho bavil. Skoda ze jsem si ten clanek s videem neulozil. A jak to rekl tak o vubec nesleduji serial ukrajina. Ale za to sleduji co se pod tim serialem stalo s lidma.

    • Jojo, váš milovanej vajgl se skvěle baví vražděním tisíců lidí. To tedy blahopřeji!! A představte si, že normálnímu člověku je z toho na blití. Z vás ovšem taky.

  3. Západní ekonomické a politické korporace napomohly hodit Rusko do kalné vody v naději, že se utopí. Jenže neutopilo, dokonce se naučilo dobře plavat. Západní hospodářský a vojenský “blitzkrieg” proti Rusku nevyšel a už neužitečná Zelenina se obává kdy bude hozena přes palubu. Dřív nebo později.

  4. p.z.m.Zkuste se zajet do země Vašeho obdivu zajet podívat za pár let, a zeptat se občanů,jak se jim žije ve vojenském státě s pracovním zápřahem jak v zemi draka.Možná z hrůzou zjistíte čemu jste vlastně fandil.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*