Veselý internet 23.
Sdílet článek:

Opilec nabourá do auta se dvěma homosexuály.

“Míšánku, zavolej policii, pán nám naboural autíčko.” “Pánové, nešlo by to bez té policie? Dám vám tisícovku každému, víte, mám trochu upito…” “Míšánku, zavolej policii, pán nám naboural autíčko a ještě bumbal!”

“Pánové, dám vám deset tisíc každému! Před týdnem mi sebrali řidičák.”

“Míšánku, zavolej policii, pán nám naboural autíčko, bumbal a ještě nemá průkazečku!”

“Tak víte co, vy buz…? Polibte mi oba prdel!” “Míšánku, nikam nevolej, páníček začíná vyjednávat!”

Manželský pár je u sexuologa a řeší rozdílnou potřebu sexu. Tak se kompromisně domluvte, že budete sexovat jen v dny, v jejichž názvu je písmeno R, pravil jim terapeut.

Vrátí se domů a manžel si pod fousy říká – jo, jasné, takže R, jasně, R… A co je vlastně dnes za den, miláčku? – Manželka radostně zavýskne: Přece PRRRRRNDĚLÍ!!!!!

Poslanec Andrej Babiš, který aktuálně bydlí v obytném voze, jelikož ho Monika vyrazila z domu, a který je jedním z favoritů blížících se prezidentských voleb, s ohlášením své kandidatury váhá. Ačkoliv by se mohlo zdát, že vede zarputilou prezidentskou kampaň, opak je pravdou a ve svém obytném voze objíždí republiku prostě proto, že nemá kam jít.

„Já žádnou kampaň nevedu. To, že jezdím v obytném voze po republice a setkávám se s lidmi, je dáno tím, že aktuálně procházíme se ženou menší krizí a dáváme si od sebe pauzu. V obytném voze mi je dobře. Jezdím po republice, mám vítr ve vlasech a setkávám se s fanoušky. To nemá s předvolební kampaní na prezidentské volby nic společného,“ vysvětloval Andrej Babiš.

Ten navíc ohledně své účasti v prezidentské volbě zasel další zrníčko nejistoty, když řekl, že neohlásí svou případnou kandidaturu v září.

„Já nechci dělat unáhlené závěry. Aktuálně bydlím v autě, takže nemám na kandidaturu pomyšlení. Pokud se ale situace doma uklidní a já vycítím, že to má smysl, budu o tom uvažovat. Samozřejmě, že budu opatrný a rozhodně se nehodlám spálit. Počkám si, až jak to dopadne, a potom případně svou kandidaturu oznámím,“ zamýšlí se Andrej Babiš.

„Nejsem z těch, co by prohrával. Já nikdy neprohrávám, nikdy, ať si to všichni zapamatují. Nejdřív počkám, jak dopadnou prezidentské volby, a až potom ohlásím kandidaturu,“ obeznámil Babiš veřejnost se situací.

Počkat si s kandidaturou až podle toho, jak dopadnou volby, je vesměs unikátní a dosud nevídaná taktika, nad kterou kroutí hlavou nejeden odborník.

„Nemyslím si, že je moudré čekat na oznámení kandidatury až po volbách. Já sice chápu, že pan Babiš má strach z případné prohry, čemuž se takto vyhne, na druhou stranu já tam prostě nevidím žádné jiné klady. Oznámit kandidaturu po volbách se sice na první pohled může jevit bezpečeně, na druhou stranu jsem přesvědčen, že to Babiše v samotných volbách dost poškodí. Přeci jenom pokud nebude kandidovat, nelze očekávat nějaký závratný úspěch,“ myslí politolog Ondřej Vávra.

Jakým způsobem se chce Andrej Babiš účastnit prezidentských voleb bez toho, aniž by kandidoval na prezidenta, doposud Babiš nevysvětlil, nicméně v jeho případě to nemusí být nemožné. U něho je totiž možné všechno.

Je však možné, že kandidaturu ohlásí těsně před volbami. Záležet bude na tom, zda ho Monika pustí zpět domů, anebo bude muset dál žít v obytném voze. Pokud tomu tak bude, jistě bude chtít svou situaci s bydlením nějak řešit a jistě udělá všechno pro to, aby se z obytného vozu mohl přestěhovat na Hrad.

 

 

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*