Vnitro – bordelu nitro
Sdílet článek:

JINDŘICH KAREL

Kauza Kolářík x manželka x milenka ( vnitrácká zaměstnankyně ) dobře ukazuje, jak “kvalitní” elity v České republice máme. Zatímco obyvatelům vláda naší země škodí, servíruje jim strach, pronásledování, sociální rozvrat a diktát zhovadilé ideologie, propagované politickou chátrou, převlečenou za elitu, tak v nejvyšších patrech Ministerstva vnitra zbývá trochu času také na šarvátky.

.
Nelze nepřipomenout, že Ministerstvo vnitra je silovým ministerstvem, ježto je také zřizovatelem státního podniku, respektive krmníku Česká pošta. Podniku, který se v důsledku pitomých rozhodnutí ocitá v turbulentním období zvratů a obratů, které nepřináší definitivně ani minimální naději na jeho záchranu. Kde totiž chybí vůle, tam chybí též ona tolik potřebná naděje.
.
Ale zpět k Ministerstvu vnitra.
.
Od dob ministrování sociálně demokratického ministra Hamáčka, který byl před koncem svého působení vykreslený jako téměř živoucí ohrožení tajných, státem nashromážděných informací, se Ministerstvo vnitra snoubí s policejní garniturou jak to jen jde. Důvodů k takové symbióze je více. Mezi nimi vyčnívá zcela jistě důvod sociálně politický.
.
Policie totiž umí efektivně neutralizovat politické oponenty, občanskou opozici, apod.. Ministerstvo vnitra odpovídá v některých případech za škody, které Policie při takovém řádění případně způsobí. Spolu s justicí, která eventuálně rozhoduje o náhradách takovým způsobem vzniklých škod, vytváří Ministerstvo vnitra dokonalý systém, ve kterém se oběti státního lynče ničeho nedomohou, a často čelí dodatečným odvetám těch, kteří jsou zrovna u moci.
.
Nutno poznamenat, že první zásadní počin při zneužití Policie k pronásledování nepohodlných občanů, lépe řečeno pilotní projekt svého druhu byl zaměřený na dva novináře, a za strůjce takového pronásledování byl označený tehdejší premiér České republiky Miloš Zeman.
.
Pan Hamáček prý zakořenil mezi zbrojaři. Kde a jestli vůbec někde zakoření po konci pitomého angažmá současný ministr vnitra, těžko odhadnout.
.
Každopádně lze říci, co po současném ministru vnitra zůstane. Po tom předchozím ministrovi zbyla “rouška jako politický symbol”. To se vžilo. Po současném ministru vnitra toho může zůstat více. A sice kokainové manýry zločinců, doplněné o kokainové trampoty v ochranné službě policie.
.
A jako bonus lze přidat soudružské vztahy na úrovni volného manželství s dominantní zuřivou milenkou.
.
Zkrátka elity, které svojí šíleností předčily i Brusel. Inu. Češi umí být odedávna takříkajíc papežtější, než papež. A současná takzvaná česká elita navíc umí hrát dobře každou frašku. Ale proč to máme platit z veřejných peněz? Odpověď na takovou otázku těžko naleznout.
.
Nabízí se ale jedno vysvětlení tohoto, co se odehrává nejenom na vnitru.
.
Všechno je důsledkem zvrácených pořádků, postavených na šílených hodnotách, jdoucích proti čistým tradicím.
.
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*