A tomu se, soudruzi, říká po dělnicku – sabotáž!
Sdílet článek:

 

Soudruh Vojtěch postupuje s citem pro spravedlnost

Soudruh Vojtěch proslulý svým právnickým citem, úctou k právnímu pořádku a zejména tím, že naprosto bezvýhradně ctí zákony této země, se rozhodl, že tohle se musí řešit. Protože je fakt znalý v právu a vše ví, tak podal na pana Landu trestní oznámení za sabotáž. My v češtině máme pro tento trestný čin takový pěkný dělnický výraz – záškodnictví. Líbí se mi právní výklad soudruha ministra – využití práva je záškodnictví. To je takový novátorský přístup hodný ocenění. Je vidět, že ty daně, které jsme investovali do absolutoria práv u soudruha Vojtěcha, byly dobře investované prachy. Divím se, že z fleku nedostal doktorát práv nebo docenturu.

Využívat svá práva? No to snad ne!

To by tak hrálo, aby si nějaký zpěváček vykládal právo po svém. Možná to soudruh ministr cítí jako osobní křivdu, že pan Landa se svým zpíváním uživí a je za to dokonce v kolektivu oblíben, kdežto on moc v Superstar nezazářil. Právo na svobodný přístup k informacím z principu věci nemůže být omezeno. Takže využívání práva nazývat záškodnictvím je takové novátorské a soudruha ministra je vysloveně škoda na ministerstvu zdravotnictví. S takovým citem pro právo by celkem dobře zapadl na státní zastupitelství, kde by se vyrovnal takovým velikánům spravedlnosti jako je soudruh Ištván, či soudruh Borgula (kauza Rittig) a zcela by se vyrovnal jejich vhodnému výkladu trestních zákonů do zcela neobvyklých leč progresivních forem. Zejména by mohl soudruh ministr poukázat na trestní zákoník §314 bod 3 písmeno a. Sice nám pachatel nějak nezapadá do znaků trestného činu, ale to snadno překonáme nějakým velice kreativním výkladem zákona. Nebo by mohl působit jako poradce na legislativním odboru vlády, kde by učinil také závratnou kariéru. Myslím si, že soudruha ministra budeme postrádat a je ho ve Finsku škoda. Nechcete si to, soudruhu ministře, rozmyslet a zůstat tady s námi?

Státní zástupci mají rádi výzvy

S ohledem na stav práva v ČR očekávám, že se toho iniciativně chopí nějaký velice zodpovědný státní zástupce a bude činnost pana Landy kvalifikovat minimálně jako terorismus. Protože díky této sabotáži nebo terorismu se zvýšila covidová čísla a lidé umírají. No a způsobit smrt mnoha lidem je, soudruzi, co? Je to zcela jasný terorismus. Lékařské kolektivy budou podepisovat petice za doživotní trest pro pana Landu. Trest smrti jsme v nějakém záchvatu pomatení zrušili. A jak by se teď hodil. Zatímco hygienik zakládá spis, což na 106 musí, tak netrasuje a lidé zmírají jako mouchy. Jak někdo může zneužívat naší humanity tímto způsobem?

Dezertovali soudruzi z MESES z očkovací fronty?

Trest musí dopadnout se vší přísností, neboť tu máme epidemii epických rozměrů a nelze ji nijak jinak zastavit, než úřední činností a očkováním. Sice soudruzi z Menzesu, zdá se, zradili očkovací frontu a v záchvatu malomyslnosti se jali požadovat přeočkování už po pěti měsících. Vždyť tak nahráli konspirátorům do ruky, neboť ti tvrdí, že očkování má na covid účinek jako slabší placebo. A teď jim dáte přímo do ruky potvrzení, že mají pravdu? Neboť k čemu je očkování, které vyprší po pěti měsících? Dezinformátoři pak budou tvrdit, že to je jasný důkaz nefunkčnosti očkování. Tudíž naše dezorientovaná veřejnost potřebuje proces jako důkaz naší pravdy. Neboť se jasně prokáže, že absencí vytrasování zahynuly minimálně desítky možná stovky osob. U terorismu stačí úmysl a ten tu máme. Takže tento sabotér z protistátního spikleneckého centra bude vystaven morálnímu účinku odsouzení lidových mas a doufejme, že jeho závěrečná řeč bude inspirována soudruhem Slánským. Myslím, že trestný čin sabotáže má v našich časech před sebou zářnou budoucnost.

Landa zvyšuje uhlíkovou stopu

Součástí rozsáhlé obžaloby bude i to, že hudba produkovaná panem Landou měla značnou uhlíkovou stopu a způsobila globální oteplení. Protože jen hudba bez uhlíkové stopy má v naši zdravé zelené společnosti místo. Podobně jako soudruh Slánský se přiznal, že již v roce 1927 provolával hesla na oslavu Trockého, tak demaskujeme minulost pana Landy a jeho pravicově extrémistické ledví. Určitě se najde i nějaká poškozená žena, která byla panem Landou obtěžována, a jistě zcela věcně odhalíme, že je to sexuální predátor s cisgenderovou maskuliní supermacistickou podstatou. Jako součást trestu panu Landovi uložíme zpěv děkovných písní na podporu lékařů a taky na nějaké té přehlídce hrdosti by mohl také něco zazpívat. Nebo napsat něco pro soudruha ministra, aby si mohl ve Finsku prozpěvovat.

Zítřek je náš!

Takže ho přívalem odhalení demaskujeme před masami a ty radostně poběží na čtvrtou včeličku, neboť zítřek je náš. Naše budoucnost je zajištěna! Tým pro Chytrou karanténu zase bude moci vyhrožovat vystresovaným lidem horentními pokutami, když neprásknou toho nebo onoho a zcela zákonně je posílat do karantény pomocí SMS zpráv. Sice nějací sabotéři na Nejvyšším správním soudu rozhodli, že to jako fakt nejde a správní řízení musí mít nějakou formu. Ale to nevadí, když se bojuje s virem, tak se nemá hledět vpravo nebo vlevo na nějaké zákony. Protože odborníci říkají je dostačující důvod k tomu, abychom platnost zákonů pozastavili. Musíte se sami rozhodnout, co chcete. Zda masové umírání nebo dodržování zákonů. My hrdinní státní zaměstnanci placení z vaší práce volíme boj za vaše peníze. Tak sebou koukněte mrsknout, protože je nás víc a víc. Navíc máme svoje potřeby, chceme nové elektroauta a musíme platit své hypotéky. Docela se nám ta dělba práce libí, vy nás platíte a my vás šikanujeme, ehm, chráníme. Vše děláme pro vaše dobro, tak se moc necukejte a koukejte sypat prachy, holoto!

Demokracii vybudujeme jen slepým následováním vůdců

Dost se nám nelíbí, když používáte zákony proti nám. Když je zneužíváme proti vám, to je v pořádku, protože my jsme ti dobří. Vy můžete dělat správné věci jen tak, že nám bezvýhradně věříte a děláte, co vám přikážeme. To se nám líbí moc. Mysleli jste si, že si v tom komerčním sektoru budete mastit kapsy a my jako utřeme? Takže o pana Landu se postaráme, aby nenarušoval náš klid na práci. Rozumět tomu nemusíte, od toho tady máme slovutné odborníky a kdo tvrdí něco jiného než oni, je proruský trol a vůbec dezinformátor. A na takové ptáčky už si chystáme paragrafy taky, dočkejte času.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*