Aby bylo jasno … podporujeme boj Ukrajiny proti okupaci!
Sdílet článek:

Psali jsme to na dnes zablokovaném Pravém prostoru a chci to zdůraznit i zde. Putin, jako komunista a agent KGB, nikdy nemůže být adorován svobodomyslnými, reálně pravicově smýšlejícími lidmi. Je to bolševický oligarcha, nepřející svobodě, prahnoucí po znovuobnovení praktik SSSR. Tedy totalitního uskupení, které světu dalo jen krev, útrapy a smrt milionů lidí. Důkaz podal i svým vpádem na Ukrajinu.

Svobodný svět svobodných lidí to nikdy nemůže akceptovat. Invaze do svobodné země je válečný akt, který každý soudný člověk musí odsoudit. Jasně a rozhodně. Nemůže nechat imperiálního šílence střílet a zabíjet. A to nejen Putina. Všechny války jsou k svini. Slouží jen narcistním psychopatům, kterým byla nějakým dějinným omylem dána obrovská moc a armáda. Jednu bohužel právě prožíváme.

Věřím, že snad se situace na Ukrajině brzy navrátí do normálu, Rusové potáhnou odkud přišli a na světě zase nastane relativní klid. Masové šílenství mediální, společenské i politické škodí. A to nejen lidem na Ukrajině, ale i třeba nám. I naše vláda zneužívá těžké situace a pod záminkou “válečné situace” se snaží zneužít nastalého stavu k utahování smyčky totality. Ano, alespoň jsme poznali jak dalece jsou opravdoví demokraté, jak dodržují právo, jak umí znesvětit Ústavu a Listinu základních práv a svobod. Putinovi se bohužel velmi podobají.

Tedy pokud bude státní mašinérií zastaven i tento web, nebude to z důvodu nějakého ohrožení republiky při schvalování invaze na Ukrajinu jak se na to NCKO vymlouvá, ale obyčejná cenzura a umlčení vládě nepohodlného zpravodajského média … komunistická totalita. Držte nám palce.

 

KAREL KŘÍŽ

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,48 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Pane Kříž,
    souhlas, jen mám potíž s identifikací vašeho Svobodného světa svobodných lidí. Kde to je? Napadá mě Maďarsko, Švýcarsko,… a jsem v koncích. Pak ještě komunity typu Pravý Prostor, Neviditelný pes, Trikolora, naše hospoda, moje rodina……
    Pak už vidím jen fašistické ( tím rozumím spojení korporátní oligarchie s politiky ) země a společenství: USA, EU, Rusko, Bělorusko, Ukrajina, Čína, Austrálie, Kanada. Mimo je zatím Indie, islámské státy, Thajsko, Afrika sem tam……

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*