Až je člověku těch sportovců líto…
Sdílet článek:

EVA HRINDOVÁ

Až je člověku těch sportovců líto… V takových hadrech se cítit pyšně a být v tom hrdý na svou zemi? Vždyť to je hnusné. A proč je tam ten černoch?

Poslední dobou se jakoby adoruje ošklivost a nenormálnost. Jakoby být normální, souměrný a hezký – libý oku – by mělo být znakem zvrácenosti a opožděnosti. Proboha proč?

Už se nemůžu dočkat, až se vrátí zase čas, kdy se nebudeme muset stydět za krásu a nebudeme ji zatracovat jako kýč…

FB
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (68 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Jak už někdo vtipně poznamenal, jedná se o reklamu na Barvy a laky 🙂 Jo a ten černoch je tam proto, že je progresivisté cpou všude v očekávaní negativních reakcí, aby nás mohli buzerovat, že nejsme multikutli. Stačí se podívat do Německa, kde tato zvracená ideologie začíná přerůstat Němcům přes hlavu. Jedná se totiž o stejné obohacení, jako se dívat v Černobylu do otevřené jádra reaktoru… 🙁

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*