Bidenovi nedůvěřuje rekordní počet voličů
Sdílet článek:

JAN BARTOŇ

Podle aktuálních průzkumů důvěry v amerického prezidenta dosáhla nedůvěra v jeho schopnosti rekordu. Data z počátku července jsou pro Bidena katastrofální.

Zatímco prezident USA Joe Biden se přes odpor jisté části demokratických politiků staví ke své rezignaci z volebního klání negativně, američtí voliči již jeho katastrofální výkon v debatě s Donaldem Trumpem „ocenili“.

Mimochodem, nedůvěra 57,1 % je novým Bidenovým rekordem, který byl asi 56,8% v polovině července 2022.

Biden obhajuje svůj katastrofální výkon tím, že byl „na cestách“ a tudíž unaven. Komentáře k tomu snad není potřeba, na cestách sice byl, ale vrátil se téměř 14 dní před televizní debatou. Pokud mu ani tato doba nestačila k regeneraci, je to na pováženou.

Mezitím se demokraté rozdělili na dva tábory – ten, který z prezidentování Bidena profituje, jeho nejbližší spolupracovníci i někteří senátoři, Bidena podporují a nepřejí si, aby z boje o další čtyři roky v Bílém domě odstoupil. Pak jsou tu pokroková, progresivní a jedině správná americká média stranící obecně levici v Demokratické straně, která bijí na poplach. Nepokrytě se píše o tom, že je nutné Bidena vyměnit, jinak Trump vyhraje. Pak jsou tu i kongresmani či senátoři, kteří nad Bidenovým stavem doslova pláčou a prosí ho, aby rezignoval. Jinak vyhraje lhář a sobec Trump.

Podle stejného zdroje President: general election : 2024 Polls | FiveThirtyEight z průzkumů podpory mezi Trumpem a Bidenem mezi 28.-2.7.2024 vede podle různých agentur Trump nad Bidenem o 2-8 %, agentura IPSOS provedla průzkum mezi potenciálními dalšími kandidáty demokratů a Trumpem a jen žena Baracka Obamy by podle tohoto průzkumu Trumpa porazila. Toto je naprosto nevídaná situace, když v podstatě neaktivní žena , která zastávala roli první dámy v éře svého muže, by dokázala Trumpa porazit, zatímco kariérní politici demokratické strany jsou na tom stejně jako Biden trpící evidentní ztrátou paměti a duševních schopností obecně.

Amerika žije také tím, že se první dáma Jill Bidenová objevila již znovu na titulní straně časopisu Vogue ve svém avizovaném srpnovém čísle. Bidenové progresivní síly vyčítají, že drží svého muže v kampani kvůli tomu, že chce být dále první dámou a počítá se, kolikrát už Vogue zveřejnil Bidenovou na titulce a srovnává se to s manželkou Obamy. Opět to pro Bidenovou nevychází dobře.

Američtí pokrokáři bijí zoufale na poplach a zatím je Biden „neslyší“. Jak dlouho to ještě vydrží?

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. 57% že je katastrofa? Co by za to dal takový Pyjala. Katastrofa je to, že mu 43% věří. Nepochopitelné

  2. Voliče lze vyrobit, s tím už mají američtí “Demokraté” své zkušenosti. Naši kolaboranti brzy předvedou to samé a také se ani nezačervenají. Kolemjdoucí kretén pak bude psát ódy na vítězství “rozumu”…

  3. Včera Velký Džo prohlásil, že je první černou ženou ve funkci, tak uvidíme,jak to pohne s těma procentama.

  4. Marně přemýšlím,co musí být emerický volič za arcidebila,když tomu kreténovi nedůvěřuje teprve teď,zatímco celej zbytek světa to vidí už čtyři roky,co je Joe Bidet za pytel rozklepaných sraček???? 😯

  5. No vidìte a jak jim to tam klape.Demokracie je demokracie.Tam se volí a pokażdé to můże být někdo jiný.No a třeba v takové RF se taky jakoby volí a kdo ale nevolí jak se volit má,tak má dovolíváno.No a u jejich kámošů je to dokonalè navěky věků po přeslici.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*