Budou se exhibicionisté a zločinci vydávat za trans osoby?
Sdílet článek:

Přesně na tohle jsem upozorňoval již před několika lety, kdy se začala genderová politika přetřásat ve všech médiích a nových genderů začalo přibývat jako hub po dešti.

 

Kdokoliv bude moci této situace velmi snadno zneužít. Co bude například bránit muži v tom, aby špehoval v šatnách či sprchách nahé ženy? Prohlásí, že se cítí být ženou, a je vymalováno. Nikdo ho odtud nevyžene. A podobně absurdní situace mohou nastat například v nemocničních pokojích, kde mají lidé taktéž společná sociální zázemí a podobně.

Tento konkrétní případ je z USA. Muž se na dámských toaletách v lázních obnažoval před malými dívkami. Rodiče se sice obrátili na policii, nicméně muž si hned našel řešení, jak ze šlamastiky ven – tvrdí, že je transgenderovou osobou a cítí se být ženou. To znamená, že dle místních zákonů může využívat WC dle svého genderového přesvědčení, nikoliv dle toho, co má v kalhotách.

Policie je v kleštích, vedení lázeňského zařízení taktéž a vše vyústilo ve střet zastánců tradičních hodnot s propagátory mnohagenderového světa. Jak z toho ven? Osobně bych věděl – každý by měl respektovat pohlaví, které mu bylo přírodou dáno do vínku. Je totiž jen otázkou času, kdy podobné tendence přijdou k nám a spolu s nimi se hned objeví ti, kteří této novodobé totální svobody budou nejen využívat, ale především zneužívat.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*