Čaputová na výletě
Sdílet článek:
RADEK SUCHÝ
.
Madame Čaputová vyjádřila pochopení pro postoj Fialovy vlády ke slovenské vládě a zrušení společných zasedání (což ve světě nemělo obdoby).
Co je to za prezidentku, která se vyjadřuje na návštěvě cizí země proti vlastní domácí vládě?

Opomenu fakt, že její “oblúbenosť” se pohybuje na Slovensku někde nad 30 procenty….ale neopomenu fakt, že stejně jako naše vládnoucí skvadra i ona se řadí k těm, kteří svojí politikou popírají jakákoli zažitá pravidla a ověřené řády, a že neuváženě bortí základní principy mezinárodní diplomacie, mezi které patří navýsost loajalita k zemi a k národu, který reprezentuji. A tudíž i k vládě, ať je jakákoli.

Akcentovala, že ČR a SR jsou partnery v EU (V4 jakoby neexistovala). A to mluví za vše. Progresivní liberálové, jako je ona a Pavel, stejně jako předáci Pětikoalice, jsou loajální k čemukoli, jen ne k těm, kteří je živí, jen ne k národu, který reprezentují (národ je pro ně koneckonců sprosté a zakázané slovo).

Jsou oddanými poklonkovači Bruselu, Evropské komise, a bůhví jakých nadnárodních struktur. Jejich kroky vedly a vedou k destrukci národních států, k omezení státní suverenity a porobě. Čím dál, tím více nepokrytě a bezohledně.

Nejsou loajální k nám. A já nejsem loajální k nim. A nikdy nebudu…díky bohu, že aspoň ona se zjevně neosvědčila a byla ponechána svému osudu…díky bohu mimo prezidentský palác. Doufám, že generál se rovněž vrátí odkud přišel….

FB
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. A nebudete ta Čaputová ze stejné líhně jako Nerudová…? 🙂 Aneb progresivisté všech zemí, vyližte si p…:-)))

    • Samozřejmě, že je, stejně jako PePa. Jsou to Sorosovy loutky: jeho poskoci si je vytipovali, naglančili a financovali jim kampaň. Jenže Čaputka zřejmě nedosáhla toho, co Soros chtěl – tak ji na příští období nepodpoří.

  2. Madam Čaputová už předtím byla v USA, kde se do tisku vyjádřila, že EU by měla zastavit Slovensku platby, protože dochází ohrožení právního státu. Jestli toto není velezrada, tak nevím.

  3. K.D.A Vy jste něčí loutka? Ne? Tak proč si myslíte że druzí musí být? Třeba je to jejich svobodné rozhodnutí.Proč zrovna Vám to vadí? Nebo to vadì někomu komu fandíte nebo sloužíte?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*