Glosa MM: Prahu čeká další visegrádská schůzka, tentokrát ministrů zahraničí
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Prahu čeká další visegrádská schůzka, tentokrát ministrů zahraničí, a to ještě v mnohem napjatější atmosféře než byl summit premiérů. Má debata skupiny, která se neshodne na společném cíli, smysl? ptá se reportér Filip Harzer na seznamzprávy.cz.
Samozřejmě, že ne. Smysl mají jen schůzky, při nichž si účastníci, právě vylezlí z těch správných zadků, poplácávají po ramenou a ujišťují se, že oni jsou ti nositelé jediné pravdy mei zmanipulovanými blbci.

Polovina hlasů pro Putina byla podvržena, takže ministerstvo zahraničí Německa se rozhodlo, že ho bude v dokumentech označovat jen Putin, a nikoli prezident Putin.
A je to!

Nové údaje spolkové vlády ukazují, že v důsledku migrační krize žilo na konci ledna 2024 v Německu téměř půl milionu cizinců bez povolení k pobytu. Přestože tito lidé nemají v Německu co dělat, německý stát je finančně zajišťuje. Z odpovědi na dotaz poslance vyplynulo, že cizinci bez povolení k pobytu mají také „nárok na dávky, které zajišťují jejich živobytí v souladu s ustanoveními zákona o dávkách pro žadatele o azyl“.
Ve zprávě je samozřejmě hrubá chyba, ty nelegály nezajišťuje stát, ale němečtí daňoví poplatníci. Nabízím jim řešení po vzoru ministerstva zahraničí: přestat říkat, že nemají povolení k pobytu a oni zmizí…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Jestli má schůzka ministrů zahraničí smysl nebo ne, to netuším. Ale co bych strašně ráda viděla by byl rozhovor našeho Lipánka s Péterem Szijjártó……..

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*