Česká republika je opět pod útokem medií
Sdílet článek:

Česká republika je opět pod útokem medií. Stejně jak média informovala o covidu, dnes informují o dění na Ukrajině.
Česká vláda zapomněla na české občany, zapomněla na zdecimované podnikatele a jede novou propagandu. Nikdo nezpochybňuje neštěstí občanů Ukrajiny, za které mohou velmoci. Nikdo nezpochybňuje, že Putin napadl suverénní stát tak, jako v historii Německo rozpoutalo 2. světovou válku, USA napadlo Vietnam, Irák, Sýrii, Libyi, Japonsko USA atd. Válka je hra bláznů a vždy to odnesou prostí občané.

.
Bohužel vlády v České republice využívají tyto situace k omezování osobních svobod, k likvidaci svobodomyslných občanů a pod rouškou nouzových stavů k rozkrádaní a ke korupci obrovských rozměrů. Nejprve Andrej Babiš využil covid 19 a teď Petr Fiala ozbrojený konflikt na Ukrajině.

Těmto vládám je lhostejný osud občanů ČR. Je jim jedno, že pohonné hmoty stojí více jak 50,- Kč za litr. Je jim jedno, zda bude dostatek plynu, pšenice a dalších základních potravin. Vláda úplně zapomněla na matky samoživitelky. Vláda absolutně odmítla řešit inflaci přesahující 10 %.

Pomáhat je lidské, ale má to i své hranice a pravidla. Lidé na útěku před válkou mají získat v prvé řadě bezpečí, teplo a dostatek jídla, ale není důvod jim poskytovat finanční prostředky bez práce. Není možné zdecimovat státní rozpočet a ohrozit sociální smír opět v zájmu vyššího blaha. To už známe z dob covidu.

Válka na Ukrajině nám říká jedno, EU je pouhý nástroj, jak vysávat menší země směrem na východ. Česká republika postupně ztratila jak energetickou soběstačnost, tak i potravinovou.

Němci, než si vypnuli své atomové elektrárny, tak si zajistili pomocí burzy v Lipsku naši českou energii. EU nám nařídila, co smíme pěstovat na svých polích nebo chovat na svých farmách. Až půjde do tuhého, tak se na nás všichni vykašlou a naopak nás budou chtít obrat o vše, co ještě máme, protože si v první řadě budou chtít uchránit své občany.

Jediná šance, jak do politiky vrátit zdravý rozum, je postavit kandidátku do Senátu a politicky korigovat českou politiku. Musíme hájit v prvé řadě naše občany a naše národní zájmy. Jsme připraveni podpořit i kandidáty z jiných politických stran a hnutí za předpokladu, že to bude silný a kvalitní kandidát hájící svobodu a demokracii, přednostně občanů České republiky.

 

Jiří Janeček

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. Doufam, ze moloch EU se zhrouti pri nynejsi krizi, ale nebude to zadarmo. Tisk nekrytych penez a vysavani vychodnich zemi snad nebude prochazet Bruselu donekonecna. Jsme novodoba kolonie.

    • No, nechci o tom polemizovat ale oko vidí. Poražené země jsou cílové lidí z ukrajiny ale teprve to přijde po uvaření polívčičky “kuchtíky.

  2. Člověka napadla docela kacířská myšlenka.Proč vlastně Ukrajinci utíkají,když podle kocourkovských médií na všech frontách vyhrávají?

  3. Mám známou z Běloruska,z Minsku.Nechci zlehčovat utrpení v Lidicích,Ležácích….,bylo to hrozný,ale ona se vždycky jen útrpně usmívala,co z toho děláme takový drámo.Takových našich Lidicí je v Bělorusku pět na sto kilometrů čtverečních.V Bělorusku se Němci s ukrajinskou divizí SS Galizien opravdu vyznamenali.Tam mají za památník zemljamku,kde umřel jejich příbuzný.

  4. Předválečné Bělorusko mělo zhruba 12 miliónů obyvatel.Po válce jich zbylo 7.Ještě dnes nejsou stále na těch číslech,jako před Druhou světovou.A stále si pamatují,kdo se je snažil vyhladit.Proto tam tak slyší na boj proti ukrajinskému nacismu.To se z Kocourkova fakt těžko chápe.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*