CJ Hopkins: Západ je na cestě k totalitě
Sdílet článek:

V Německu jsou demonstrace poraženy, v Austrálii je nasazena armáda, ve Francii jsou uvězněni kritici očkování, v Anglii, Itálii a Řecku je společnost rozdělena na očkované a neočkované osoby.

Známý americký dramatik, prozaik a politický satirik CJ Hopkins varuje: Jsme na cestě k totalitě.
.
Za posledních 17 měsíců bylo možné vidět tolik varovných signálů, že se nelze vyhnout rozpoznání nebezpečného vývoje směrem k totalitě.
.
Pod hlavičkou „Nové normality“ a v průběhu opatření proti koronaviru se formuje nová totalitní společnost.
.
Takzvaná „nová normalita“ sleduje přesně vzorec vzniku známých forem totality, jak jej známe z historie.
.
Hopkins vysvětluje: „Globálně-kapitalistické vládnoucí zřízení právě zavádí novou, ještě otevřenější, totalitní sociální strukturu a způsob vlády. Zrušují naše ústavní a lidská práva a přesouvají moc ze svrchovaných vlád a demokratických institucí na nezodpovědné globální entity, které nejsou zavázány žádnému národu ani jeho lidu.“
.
V Německu jsou demonstrace proti ideologii „Nové normality“ zakázány. Jiné veřejné akce, jako je demonstrace na Christopher Street Day, jsou stále povoleny. Postavit mimo zákon politickou opozici je klasickým znakem totalitních systémů, vysvětluje Hopkins.
.

V Austrálii byla armáda použita k prosazení plného dodržování vládních nařízení; ve Francii jsou nyní majitelé restaurací a dalších podniků sloužících „neočkovaným“ uvězněni a „neočkovaní“ pronásledováni. Ve Velké Británii, Itálii, Řecku a mnoha dalších zemích se zavádí pseudolékařský systém sociálního rozdělení, který rozděluje společnosti na „dobré lidi“ (tj. Poddajné) a „špatné“ (tj. Neposlušné).

.

To vše ukazuje, že jsme na cestě k totalitě, ve které jsou ti, kdo dodržují předpisy, pronásledováni proti kritikům se všemi strašnými důsledky, které z toho mohou vyplývat.

Které strany nebo koalice byste rádi viděli po volbách v parlamentu? (můžete vybrat až 12)
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Co přesně znamená výrok: „ti, kdo dodržují předpisy, jsou pronásledováni proti kritikům se všemi strašnými důsledky, které z toho mohou vyplývat“?
    Jinak autor má samozřejmě pravdu, že „pod hlavičkou „Nové normality“ a v průběhu opatření proti koronaviru se formuje nová totalitní společnost.“ V čem se ovšem velmi mýlí, je to, že dává vinu „kapitalistickému vládnoucímu zřízení“ (co to je?). Popsaná situace je naopak zákonitým důsledkem vlády demokracie.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*