Další útok proti autům na benzín a naftu
Sdílet článek:

LIBOR VONDRÁČEK

Další útok proti autům na benzín a naftu. Tentokrát k tomu Martin Kupka z ODS nepotřeboval ani EU. Zdražil dálniční známku jen pro klasická auta a elektromobilům ji nechal zdarma.

Šiřme proto výzvu na webu www.svobodni.cz a zastavme společně diskriminaci 90% řidičů.

Vláda se tímto jednoznačně postavila na stranu ideologie proti klasickým autům. Elektromobily jsou přitom často těžší a opotřebovávají vozovku dálnic více než běžná auta. Jejich zvýhodnění je založené pouze na ideologii postavené proti svobodě pohybu a vysvětluje, proč tato vláda podpořila během svého předsednictví zákaz aut na benzín a naftu.

Tomuto říkám jasné ne. Dálniční známka musí být pro všechny stejná. Auta na benzín a naftu si musíme zachovat a řidičům těchto aut nesmí nikdo účelově škodit.

 

Libor Vondráček

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Skvělý počin zločinné vlády ČR a to v okamžiku, kdy Polsko dává dálnice pro osobní auta za NULA KČ !!

  2. D.Pane nase vlada neni zlocinna.Vzdyt Vam zajistila misto plynu teploućko kdyz uz jste se loučil s Evropou že zmrzne a zanikne.Jó to kdyby jste zkusil jinou vladu,tak uz třeba mašírujete padnout za vlast a ani neceknete.Jó ta praxe.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*