Dopis Putinovi
Sdílet článek:
Ruský neobolševismus není pouze smrtelným nebezpečím pro Ukrajinu, nýbrž pro celý civilizovaný svět. Je nutné katapultovat “ruské jestřáby” na úroveň realistického myšlení v časovém období 21 století. Musíme se o to pokusit!

Vážený pane prezidente Putine, Vaše Excelence!

Až do vypuknutí války proti Ukrajině, jsem Vás považoval za realisticky uvažujícího člověka. Ačkoliv, a to je nutné zdůraznit, inteligence člověka se pozná, když je nutné řešit problém, který tady doposud nebyl.

Velice jste mě zklamal. Místo, abyste nalézal rozumná řešení, omýláte prastaré fráze „studené války“ a definujete kijevský režim coby „fašismus“. Pane prezidente, to není žádné řešení, to je běsnění šílence!

Tímto postupem jste ruský národ postavil proti celému světu. Mimo Adolfa Hitlera se ještě nikomu něco podobného nepodařilo. To je opravdu výkon pro „Guinnessovu knihu rekordů“.

Namlouváte si opravdu, že tomu, co říkáte rozumný člověk věří? Přeci musíte pochopit, že tomu, co říkáte, je pouhá nereálná iluze. Tak proč pořád lhát?

Proč ženete ruský národ do bezvýchodné izolace? Co tím chcete docílit? My všichni přeci chceme prosperovat a žádný z nás si nepřeje zhroucení hospodářského systému.

Buďte přeci rozumný, k čemu potřebujete zničenou Ukrajinu? Tato chudičká země vám přeci vůbec nic nepřinese! To, co nutně potřebujete, je pevná hospodářská a politická spolupráce s nejbohatšími zeměmi tohoto světa, jako např. USA, Německo, Japonsko, Francie, Velká Británie atd.

Izolovat se od těchto zemí by znamenalo zradu na vlastním národu a úpadek do chudoby

Pane prezidente, Vy se obáváte NATO a EU. To je přece jakýsi druh stihomamu! Tyto dvě světové organizace přece doposud nikomu nic zlého neudělali. Naopak, já bych Vám akutně radil, abyste, co nejrychleji podal žádost ke vstupu do NATO a EU a tím ukončil politiku stihomamu. Ostatně, to jediná možná cesta, jak zajistit ruskému národu blahobyt a trvalou prosperitu, svobodu a demokracii. Boris Jelzin kdysi prohlásil na adresu USA: „My vám slibujeme, že už vám nebudeme lhát!“

Pane prezidente, snažně Vás prosím, nelžete nám! Lež má krátké nohy, daleko neujde a hlavně není žádným předpokladem pro plodnou spolupráci…

Vlastnit chudičkou Ukrajinu není přece nic jiného než uvázat na krk ruskému lidu obrovský balvan kontra produktivity. Kdo to má živit?

Pane prezidente, přestaňte s tou nesmyslnou válkou a postarejte se o to, aby se Rusko stalo, co nejrychleji členem EU a NATO! To je jedinou možnou cestou pro ruský národ žít v míru, blahobytu, demokraci a ve svobodné zemi a nikoli i třeba i v skryté latentní diktatuře…

Vaše momentální cesta je cestou nevěrohodné demagogie, které nikdo ve světě nevěří a která zavádí Rusko na zcestí konraproduktivity a permanentní chudoby.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

12 Comments

 1. To jako fakt? Kromě naprosté nesmyslnosti bych si dovolil citovat: “omýláte prastaré fráze „studené války“ a definujete kijevský režim”. To je hotentotsky?

 2. Není pravdou, že Ukrajina Rusko neohrožuje. Ukrajina, řízená a korumpovaná Západem, má stále co Západu nabídnout – svoji geografickou polohu výborného útočného nástupiště. Možná proto to Putin se svojí reakcí přehnal, to nerozporuji. Z pricipu neschvaluji jakoukoli válku, ale za vznik téhle mají euroatlantický Západ s Ruskou federací v podstatě rovný díl odpovědnosti. No a odesörou to obyčejní, prostí, nevinní Ukrajici. A to mi naopak vadí. Hodně.

  • Ukrajinci svůj díl viny mají taky. Před 8 lety se nechali západem vmanipulovat do občanské války a aktivně se jí zúčastnili. Jinak souhlas.

   • Pardon, ale s “podílem viny” všech prostých Ukrajinců en block nesouhlasím. Přijde mi to podobné, jako kdyby mně někdo přičítal “vinu” za současný hnus fijalový ve Strakovce. Nemohl jsem proti tomu udělat více, než jsem udělal. V čem tedy spočívá moje vina? V tom, že do té Strakovky nezaběhnu s afghánskou vestičkou? To snad ne …

    • Ten váš “nesouhlas” s podsunutým názorem je dost průhledný. O “všech” Ukrajincích jsem nepsal nic, protože o chování všech neví nikdo nic. Ani vy. Že by byli vinní či nevinní úplně všichni je ale dost nepravděpodobné. Prakticky vždycky je to tak, že nějaká část “obyčejných” lidí kolaboruje, nějaká část aktivně odporuje a většina drží hubu a krok a/nebo plní rozkazy.

 3. Na Apríla dobrý.Bolševismus vzniknul v Londýně a jeho import do Ruska zafinancoval New York.Rusáci se za to pomstí,stejně jako Čína za sto let ponižování(to je její státní ideologie).Plus Indie,Pákistán a Irán.Tohle vypadá na nové rozdělení světa a jak to tak bývá,my zase budeme na tý blbý straně a zase na hranicích.

 4. Zdvořilý dotaz vaše jasnosti.
  Pokud se Rusko stane v touze po svobodě a blAhobytu čelenem EU a HATA
  ,kdože tedy potom bude bude tím obávaným,nenáviděným a pomstychtivým
  krvelačným nepřítelem?

  • Určitě se někdo najde. Vždyť už za bolševika se tradovalo heslo “Pětiletku splníme, kdyby na chleba nebylo”. Takže možná, najednou, budeme ze dne na den s Ruskem ti největší kámoši (jako teď musíme být s Germány) – no a nepřítelem bude třeba Burkina Faso, nebo Papua Nová Guinea. Věřím, že současná zkurqená vláda by takovéhohle trojitého Rittbergera zvládla klidně i za jediný den.

 5. Ještě větší degenerát než jsem předsoudil.
  EU na zadání kazisvětů s námi poslední dva roky provozovala covidismus. Vnucovala otrokům jedovatý mRNA opich od globalistických šmejdů. Sösösovy nátlakovky dětem vnucují změnu pohlaví, ve skutečnosti kastraci! Zvrácenosti jako Great Reset těžko popřou. Za dezinformaci by mohli označit následující tvrzení nepřítele pokroku: „Ukrajina se od roku 2014 stala de facto zkušebním polygonem, kde bylo možné na lidech zkoušet a testovat úplně všechno.
  Výzkumy a vývoje biologických zbraní na objednávku americké Agentury pro snižování hrozeb (DTRA), která spadá pod americké ministerstvo obrany. Hlavní vývoj biologických zbraní probíhal ve Lvově, v Charkově a v Poltavě.

  Ivan David si myslí: „Agrese jako východisko z nouze

  Jsem si jist, že zahánění do kouta bylo zcela vědomé, organizované, úmyslné. USA prostě projevilo úmysl těžce poškodit, nejraději fakticky zničit Rusko bojem „do posledního Ukrajince“, pokud dosud neutekl před bídou. Toto hodnocení je sotva zpochybniitelné bez ohledu na jeho odmítání. Méně je už očividné, že USA „musely“ zatlačovat Rusko, protože prohrávaly bitvu o uchování světové dominance symbolizované dolarem jako světovou rezervní měnou. Tím byly zatlačovány do kouta. Hrozí, že nebude možno vystačit s výrobou dolarových jedniček a nul a s „kvantitativním uvolňováním“. Nehrozí, ale je jisté, že dominance USA končí a bude nahrazena dominancí Číny, která Rusko stále ještě potřebuje.
  EU jako říše nad kterou slunce zapadá

  Evropská unie vystupuje jako světová říše, ale plynou z ní proklamace jako o „nutnosti prohloubení vztahů s USA na principu rovnoprávnosti“. Je to směšné, Evropská unie je americký protektorát…“

 6. Odkud autor ví,že Putin potřebuje zničenou ukrajinu??Nemůže to být třeba tak,že se tam za pomocí USA vyvíjeli biologické a chemické zbraně proti Rusku???A pokud vím,západ se snaží Rusko izolovat asi už posledních 20 let,to není otázka 14 dnů!!!
  NATO a EU že doposud nikomu nic zlého neudělaly???
  EU dlouhodobě působí peklo původním evropanům…
  A s tím že NATO nikomu nic zlého neudělalo by lidé např. v Srbsku,Afghanistánu,Iráku,Lybii nebo Sýrii(to je výčet pouze za posledních pár let) asi moc nesouhlasili,nemyslíte autore???
  Původně jsem sem už psát nic nechtěl,ale na takovej SHIT jsem musel reagovat

 7. Putin býva v Bruseli? Niečo mi ušlo? Alebo autor ani nevie o čom drísta? Ak chce oslovovať neoboľševikov, tak nech sa obráti na EU, tam je ich sídlo.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*