(EU) … Nikdo nic neví
Sdílet článek:

Evropskounijní politici se vyznačují velkou „morální“ kompetentností  v zelené politice a v podpoře masové imigrace do Evropy, jinak nikdo nic neví. Televizní šot v prvních minutách zpravodajství – v Británii se po Brexitu už nedostávají ani řezníci… Je  tragické, že těmto nesmyslům věří nejen televizní divák, ale i politici, kteří rozhodují o státní ekonomice. Británie je evropská země, ale evropskounijní politici a jejich národní apendix nejsou schopni reflektovat britskou realitu a vývojový potenciál této země, přitom zrovna tato oblast není k intelektuálnímu pojmutí zrovna moc složitá. Energie se vždycky považovala za mízu ekonomického rozvoje, energetické nosiče byly rozvojovým impulsem nebo brzdou, energie z dřevěného uhlí nemohla potencovat průmyslovou revoluci, nyní se v EU věří, že energie větrných mlýnů rozjede evropskounijní technologickou revoluci.

Evropskounijní společnost může dlouhodobě přežívat v této pavučině nesmyslů a pověr, světový vývoj se už stejně posunul někam jinam, najdeme civilizace, které bez problémů vegetují nebo stagnují tisíc let a nic se neděje, v evropském případě se bude něco dít. V Africe se každou generaci zdvojnásobí počet lidí, v roce 2050 bude mít Afrika 2.5 miliardy obyvatel a stovky milionů z nich budou nezadržitelně mířit na sever. V evropskounijním světě, kde nikdo nic neví, kromě toho, že právě masová imigrace je to pravé a morálně ušlechtilé, dojde k velkému pohybu dřív než se evropské národy uvědomí a vykopnou podivnou vládnoucí kastu, která je jedním z hlavních důvodů africké emigrace. Mantrou evropskounijní politiky jsou fráze o eliminování příčin vedoucí k emigraci Afričanů, nejsilnější příčinou není sucho, ale pobídky z Evropské unie emigrovat: mediální a politická propaganda, Evropskou unií financované neziskovky usnadňující emigraci, nejzrůdnější je proimigrační politika evropskounijní Komise a skandalizování politiků, kteří imigraci hodlají čelit.
.
Volker Seitz, který od 1965 do 2008 pracoval v německé diplomacii, naposledy jako německý velvyslanec v Kamerunu, píše v ACHGUT o francouzské islamizační hlásné troubě, o francouzském státním rádiu RFI (Radio France Intenrnational): RFI šíří na africké kontinentě iluze, že Evropa vítá Afričany s otevřenou náručí, rádio šíří poselství, že komu se jakýmkoliv způsobem podaří dostat do Evropy, už tam může zůstat. Mladí Afričané jsou perfektně informováni jakou podporu mohou v té či oné zemi dostat. V Kamerunu úřady tolerují falšování dokumentů, pokud jde o emigrační záměr. Seitz píše, afričtí politici nemají zájem řešit demografickou nálož ve svých zemích, protože Evropská unie udržuje africké politiky při vědomí, že zvládne stěhování národů.
.
Vesměs jeho bývalí kolegové v diplomatických službách sdíleli diplomatovy názory, v dnešní politické atmosféře, která vládne v EU kolem asylu, imigrace atd., si nikdo nedovolí ventilovat názor, zvítězila falešná morálka. Podle Seitza Afričané samotní neberou zahraniční politiku EU, o partnerství a spolupráci neprojevují moc velký zájem a už vůbec ne o evropskounijní teoretizování. V Africe jsou výjimky odkud se neemigruje, Rwanda prezidenta Paul Kagameho, který za dvacet let autoritativní vlády zemi neobyčejně pozvedl. Evropskounijní mainstream pokrytecky prezidenta kritizuje. Růst obyvatelstva, nedostatek potravin a přírodní katastrofy africké politiky moc nezajímají, problém přenechali mezinárodní komunitě. Dokonce katastrofický stav je vzhledem mezinárodní pomoci pro africké politiky výhodný. Americký publicista Stephen Smith v knize „Cesta do Evropy“ píše: „Žádná rozvojová pomoc nemůže zastavit africké masy od cesty na sever, naopak to pomůže tomu, že emigrační projekt se stane víc možným.…. Statistiky ukazují, že emigrace naroste v okamžiku, kdy se zemi daří lépe. Pokud integrujeme miliony z Afriky, staneme se jinými lidmi, změní se naše normy, výchovně ideály, obraz ženy a mnoho dalšího“.
.
Libor Číhal
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*