EU podporuje zlo za peníze občanů EU
Sdílet článek:

JIŘÍ ŽÁK

Funguje to takto. Když na FB napíšete, jako obyčejný občan, že podporujete kroky nebo činy teroristů kdekoliv ve světě… hrozí vám právní perzekuce, stíhání a také odnětí svobody.


Když jste ovšem ve vedení EU a posíláte peníze, které se dostávají do rukou teroristů, které páchají teroristické útoky s rasovým a náboženským podtextem, tak stačí říct, že ty peníze neposílate teroristům, ale pouze na pomoc zemi, které vládnou tito teroristé. A to je něco naprosto jiného, než posílat peníze teroristům.

Evropská unie je zlo. A evidentně ji nevadí, že podporuje zlo za peníze občanů EU.

Všichni nezávislí komentující se shodují, že Evropská unie nemá šanci být si jistá, že peníze posíláné do Palestiny nevyužívá Hamás ke své teroristické činnosti.

Jak je možné, že vedení EU může pod falešným argumentem nevědomosti podporovat veřejně miliardami korun teroristický stát a nic mu za to nehrozí, ale když obyčejný smrtelník napíše na FB, že fandí Rusku, tak ho stíhají odsoudí.

Arogance mocných. V plné kráse. Opět a stále dokola. Vy jste někdo souhlasili s tím, aby Vaše peníze byly posílány na Ukrajinu na její zbrojení nebo posílány Palestincům, kde vládne a tudíž drží kasu právě teroristická organizace Hamás?

A víte co je protiargumentem lidí, které jsem na to upozornil? Prý, že to nikde nepíšou, že by EU posílala peníze Hamásu, ale že to posílají “Palestině”. A to je právě ta omezenost lidí s otrockou myslí… že si neumí pospojit, že když Palestině vládne Hamás, že ty peníze prostě musí jít přes Hamás. Nebo si fakt myslíte, že teroristi, kteří zaživa odříznou hlavu malému dítěti jen proto, že je Žid, tak že ty peníze z EU prostě používají na stavbu nemocnic a nákup potravin a léků? Vždyť se proboha dotace EU zneužívají i uvnitř EU a je s nimi spjata často velká korupce.

Podle mě je pravděpodobnější, že ty rakety co pálí Hamás na Izrael jsou zakoupené z Íránu za peníze EU. Vůbec bych se tomu nedivil. Jen na nich jako je tomu u jiných “projektů EU” chybí vlaječka EU a dovětek “Spolufinancováno z fondů Evropské Unie”.

 

MVDr. Jiří Žák

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (52 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. I kdyby je používali jen na nemocnice, potraviny pro chudé atd., tak ty peníze stejně teroristům pomohou, protože jinak by tyto věci museli platit sami. Dokonce i kdybychom jim posílali jen potraviny a léky a měli (což je iluzorní) stoprocentně zajištěno, že je nebudou přeprodávat a získávat tak peníze, stejně to bude pro Hamas úspora a ten bude moci na terorismus a další zločiny použít peníze získané jiným způsobem.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*