Gallant: Operace bude pokračovat, dokud nebude Hamás zničen nebo dokud nebudou vrácena rukojmí
Sdílet článek:

INN

Ministr obrany navštívil dělostřeleckou baterii poskytující podporu vojákům v Rafáhu, říká, že Hamás „reaguje pouze na sílu“.

 

Ministr obrany Yoav Gallant dnes (v úterý) navštívil dělostřeleckou baterii, která poskytuje palebnou podporu jednotkám IDF působícím v oblasti Rafáhu. Ministr Gallant s jednotkami hovořil a prohlédl si jejich činnost.

„Dnes jsem projížděl Rafáhem a setkal jsem se s veliteli a vojáky, kteří tam působí. Chci všem připomenout něco zásadního – vrazi (teroristé Hamásu), kteří se vydali do (izraelských obcí) Sufa, do Holitu a zaměřili se také na Jated, Jevul, Neveh a další místní obce, pocházeli z oblasti Rafáhu. Zaměřujeme se na teroristy, kteří zavraždili naše děti,“ řekl Gallant.

Dodal: „Včera jsem nařídil IDF, aby vstoupila do oblasti Rafáhu, obsadila přechod a plnila své úkoly. Tato operace bude pokračovat, dokud nezlikvidujeme Hamás v oblasti Rafáhu a v celém pásmu Gazy, nebo dokud se nevrátí první rukojmí.“

„Jsme ochotni přistoupit na kompromisy, abychom přivedli zpět rukojmí, ale pokud bude tato možnost zrušena, budeme pokračovat a operaci ‚prohloubíme‘ – stane se tak v celém pásmu (Gazy) – na jihu, v centru i na severu. Hamás reaguje pouze na sílu, takže naše akce zintenzivníme a vojenský tlak povede k tomu, že (teroristickou) organizaci Hamás rozdrtíme,“ řekl.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*