Glosa MM: Bývalý komunistický rozvědčík v roli prezidenta republiky váhá, zda má jmenovat bývalého komunistického soudce
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Bývalý komunistický rozvědčík v roli prezidenta republiky váhá, zda má jmenovat bývalého komunistického soudce členem Ústavního soudu.
To by přece jeho voličům nemělo vadit, ba právě naopak!

Ukrajinská protiofenziva podle bývalého velitele amerických ozbrojených sil v Evropě, generála Bena Hodgese, neztroskotala, jen se nevyvíjí tak, jak by si Kyjev představoval. Může za to podle něj hlavně Západ, protože Ukrajincům nedodal zbraně, které by pro takovou operaci potřebovali.
„Každý, kdo říká „Milí Ukrajinci, musíte odevzdat Krym“, neví nic o ekonomice a geografii. Rád bych se těchto lidí zeptal: „Proč se vy nevzdáte Dolního Saska nebo Meklenburska-Předního Pomořanska?“. To by přece Německo nikdy neudělalo, ale přesně totéž se nyní požaduje od Ukrajiny.“
Dodávám:
Jak je vidno, generál toho o historii Německa a hlavně Ukrajiny moc neví, zato má zcela jasno v tom, že USA jde od prvopočátku jen a jedině o Krym. Viz další zpráva…
„Černé moře je nyní zónou konfliktu – válečnou zónou, která je pro NATO stejně důležitá jako západní Ukrajina,“ řekl bývalý americký velvyslanec při NATO Ivo Daalder pro The New York Times.

 

MACEK Miroslav

Koho byste dnes volili do PS ČR?
  • Add your answer
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*