Glosa MM: Debata bez cenzury ministra vnitra Rakušana
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Předvčerejší Debata bez cenzury ministra vnitra Rakušana, přinesla nečekané překvapení. Ministr totiž na dotaz uvedl, že se chystá vykoupení minoritních akcionářů ČEZu a získání stoprocentního podílu státem. Jenže to Rakušan říkat neměl a o pár hodin později uvedl, že na debatě řekl „nepravdivé informace“, a že žádné takové kroky neprobíhají.
Takže průšvih jak trám, protože jeho dodatečné výmluvě samozřejmě nikdo nevěří.
Jak k tomu dodal ekonom Lukáš Kovanda:
Koho by napadlo, že faktické zrušení české burzy a kapitálového trhu bude ohlášeno v sokolovském kulturáku.
A Michal Šnobr, minoritní akcionář ČEZu:
Budou premiér a ministr financí za ODS dál manipulovat s cenou ČEZ na burze a lhát ve smyslu, že nic takového netuší a jejich partner blouzní? Nedovedu si představit, že po dnešku je ještě normální obchodování akcií ČEZ na pražské burze možné. Každý jen trochu příčetný dohled nad kapitálovým trhem musí po výrocích ministra vnitra zastavit obchodování do vyjasnění vládní pozice a celé situace.
Dodávám:
Obávám se ovšem, že s touto bezostyšnou vládou ani tento veleprůšvih nehne, neboť síla jejího přisátí ke korytům je přímo úměrná pravděpodobnosti, že už se k ni nikdy nedostane.

To nevymyslíte!
Kirsty Liannová z Velké Británie cestuje letadly, aby mohla plnit svůj blog nepříjemnými zážitky se spolucestujícími, neboť je „+size“. Tedy podle obrázku je ještě tlustší, než si zřejmě představujete.
Mnoho sledujících se jí zastává s tím, že se nemusí za nic omlouvat ani stydět, neboť každý má právo cestovat, ať už vypadá jakkoliv.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*