Glosa MM: Duševní choroba Michala Redla
Sdílet článek:
Také by vás nesmírně zajímalo, kteří lidé (politici, lékaři, znalci, soudci) se konkrétně postarali o to, aby nebyl Michal Redl souzen kvůli duševní chorobě, která mu znemožňovala chápat smysl trestního stíhání?

Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó v neděli řekl, že jej ředitel Gazpromu Alexej Miller a ruský vicepremiér Alexander Novak v telefonických rozhovorech ujistili, že dodávky ruského plynu do Maďarska budou nadále pokračovat podle kontraktu.
Ten byl podepsán vloni a Maďarsko podle něj obdrží ročně 3,5 miliardy krychlových metrů plynu plynovodem z Bulharska a Srbska a 1 miliardu krychlových metrů plynovodem z Rakouska.

Volby do francouzského Národního shromáždění v roce 2012 a letos:
Macron 308 mandátů 245 mandátů
Le Penová 8 mandátů 89 mandátů
Mélenchon 17 mandátů 131 mandátů

Václav Klaus:
„Jestli si někdo myslí, že dnešní enormní růsty cen energií a válka na Ukrajině a podobně vyvolají vystřízlivění soudruhů v Bruselu, kteří prosazují Green Deal, tak to vás varuji. Ani o milimetr. Green Deal budou prosazovat o to sveřepěji a o to agresivněji.“
„Nezastávám názor, že když je v Evropě zemědělský trh tragicky deformován, tak že nějaké další tržní deformace nevadí. Jestli si někdo myslí, že se zastropováním cen něco vyřeší, tak neřeší se vůbec nic. Ten papiňák se pouze zašpuntuje a o to silněji vybuchne. Bylo by to řešení symptomů inflace, nikoliv příčin.“

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*