“Vydírá” snad Česká spořitelna VŠE?
Sdílet článek:

MICHAL MALÝ

Pokud Česká spořitelna finančně podporuje VŠE a dovolává se odvolání docenta Ševčíka, co to znamená? Když ho neodvoláte, přestaneme vás podporovat? Není to vydírání?

Nepřipadá vám to dobu minulou, která se (snad až na popravy a Jáchymov) tiše vrací? Tehdy zaměstnanci hromadně podepisovali dopisy, požadující popravu Milady Horákové. Inu, jsme Češi. Smějící se bestie.

Akademická půda byla vždy (s výjimkou totality) svobodná a bylo nepřípustné, aby kdokoli kohokoli omezoval v jeho názorech. Rektor VŠE Dvořák kritizuje akademický senát, že nerozhodl podle jeho přání a komerční subjekt zcela bezostyšně úkoluje státní školu?

Pojďme České spořitelně a dalším, kteří se k ní připojí veřejně napsat, co si o tom myslíme. Pojďme u nich zrušit účty. Ať si je u nich založí ti, co tu zavádějí totalitní metody.

 

#michalmalý

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Česká spořitelna se projevila na stejné úrovni, jako mainstreamová žumpa a ostatní vládou (našimi daněmi) placené sdělovací prostředky. Podle mého názoru, ostatní peněžní domy, působící na našem území, prosazují velice podobnou politiku. Česká spořitelna se nám ale, možná ne zcela úmyslně odkopala, a tak již víme, kam (ne)směřovat naše finance.

  2. Sponzoring je vzájemně výhodný obchodní vztah. Česká spořitelna má právo se rozhodnout, za jakých podmínek do něj vstoupí. Je na klientech spořitelny, aby si to vyhodnotili.
    ALE
    Akademik, vyjadřující své názory veřejně, neohrožuje dobré jméno školy, pluralita názorů patří na akademickou půdu a svobodná diskuse je nezbytnou podmínkou dobré univerzity.
    A jestli je “něco” špatně, tak to, že se akademických svobod nezastává rektor univerzity, kolegové nejen ze Ševčíkovy fakulty a především studenti.

  3. Kdyby takto hrdinne pan ucitel narodů loboval ve prospech zapadu v zemi sveho obdivu,tak jsme o nem uz nikdy neslyšeeli.No a s tim jeho hárem by si o učení v tom jeho branicim socialismu mohl nechat tak akorat zdát.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*