Glosa MM: Důvod k defenestraci!
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Určitě si zapamatujte coby důvod k defenestraci!
A teď teprve začínají přicházet ty výsledky. Máme kontrolu nad energetickou infrastrukturou. Ceny energií jdou dolů, inflace klesá. Podařilo se nám prostě zvládnout obrovskou migrační vlnu. Klesají i ceny potravin. Prostě daří se nám řadu věcí a přitom investujeme a uzdravujeme veřejné finance,” prohlásil premiér Petr Fiala.

Strana evropských socialistů (PES) pozastavila členství stranám Směr-sociální demokracie Roberta Fica a Hlas-sociální demokracie Petera Pellegriniho. Ve čtvrtek o tom informoval o web Euractiv. Zdůvodnila to „jasným odkloněním od hodnot PES“.
Dodávám:
Pamatujete ještě na to heslo “Socialismus si rozvracet nedáme?

Tuhle jsem dostal na jedné besedě otázku, čeho se v budoucím vývoji světa nejvíce obávám. I odpověděl jsem, že umělé inteligence v rukách blbců.

„Mým hlavním úkolem bude na základě zahraničních zkušeností, dosavadní praxe, ale třeba i nejnovějších studií radit, jak by se mohla zlepšit odolnost větší části společnosti proti dezinformacím,“ prohlásil Miloš Gregor, nový poradce premiéra Fialy pro informační gramotnost a boj s dezinformacemi.
Jako mnohokrát v historii „moudrý“ vládce má potřebu radit hloupým občanům, aby nevěřili tomu, že hloupý je vládce.
Všude se šetří, takže lze naštěstí předpokládat, že to bude dělat zadarmo.

Německý kancléř Olaf Scholz prohlásil, že je znepokojen úspěchy pravicově populistické Alternativy pro Německo (AfD) v nedělních volbách ve spolkových zemích Bavorsko a Hesensko.
Tolik zpráva. Zřejmě jde však o špatný překlad a začátek zprávy má správně znít „Německý kancléř Olaf Scholz prohlásil, že je svou politikou zodpovědný za úspěchy…

Náčelník generálního štábu Izraelských obranných sil generálporučík Herci Halevi:
„Zasáhli jsme letiště v Damašku a Aleppu v Sýrii v reakci na útok protiletadlových raket, z nichž většina dopadla na syrské území. Útoky na letiště v Damašku a Aleppu jsou první reakcí. V nadcházejících dnech zničíme v Sýrii další cíle.“
Rozumíte tomu?

Tomáš Guttmann, žijící 36 let v Izraeli vzkazuje do Česka:
Za žádných okolností nebrat muslimské migranty, a ani nedovolit stavění mešit a zakládání muslimských komunit. Jakkoli malá muslimská komunita je rakovinou normální společnosti. Každý muslim je metastáze.

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*