Glosa MM: Jurečka chyboval
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

„Celostátní výbor KDU-ČSL konstatuje, že Marian Jurečka chyboval, když neukončil včas akci zaměstnanců. Chyboval směrem k médiím a veřejnosti…Bereme na vědomí přiznání chyb. S respektem k dosavadní práci Mariana Jurečky jsme se rozhodli nepřistupovat k personální změně, a to v případě postu ministra i předsedy strany.”
Správně a špatně zároveň. Odvolat ho kvůli mejdanu a jeho vytáčkám by bylo pokrytecké, neboť při uplatnění takového kritéria by nezůstal v politice kámen na kameni, takže se uplatňuje jen velmi selektivně, ovšem za kvalitu dosavadní práce by měl z vlády okamžitě letět (včetně všech ostatních členů vlády v čele s premiérem).

„Za nejpodstatnější považuji fakt, že proti variantě JN.1 u nás dostupná vakcína proti Covid-19 očkované osoby neochrání,“ upozorňuje profesor Jiří Beran, ředitel a vedoucí lékař Centra očkování a cestovní medicíny v Hradci Králové.
To si tedy dovolil hodně, takhle kazit někomu kšefty! Jestli to není Putinův šváb a dezolát!

Zdalipak jste též zaznamenali, že náhlá úmrtí lidí v mladém a středním věku, o kterých se píše v mediích, podivně postihují lidi, kteří před časem vehementně propagovali očkování proti covidu a dožadovali se tvrdých trestů pro odmítače? Stačí jen trochu zagooglovat…

Eurokomisařka pro vnitřní záležitosti Ylva Johanssonová tvrdí, že EU za účelem vyrovnání stárnutí své populace a získání dostatku pracovních sil potřebuje ročně o milion více legálních přistěhovalců.
Populace v členských zemích podle ní stárne, což se negativně projevuje na pracovním trhu. Tvrdí, že vzhledem k tomu je 3,5 milionu legálních migrantů ročně málo.
Dodávám:
To neustálé strašení demografickou krizí je neuvěřitelné! Pokud se zamyslíte nad několika fakty, například nad tím, kolik lidí, vytvářejících nezbytné či prospěšné hodnoty bylo zapotřebí k uživení jednoho nepracujícího kupříkladu v roce 1500 a dnes, lehce zjistíte nepřímou úměru mezi produktivitou práce a nezbytným počtem lidí. Pak už zbývá jen sociální politikou a nastavením sociálních dávek způsobit, že se vždy vyplatí pracovat a nikoli parazitovat a jiným systémem přerozdělování způsobit, že 2% obyvatel Země nebude vlastnit 98% majetku, ale rozdělování vytvořeného bohatství bude spravedlivější.

Z německých supermarketů vzhledem k demonstracím zemědělců zmizela zelenina a namísto ní se objevují nápisy „Všechno snědl Zelenskyj a Scholz.“

Vedení italské Modeny přehodnotilo původní rozhodnutí a neumožní v městských prostorách uspořádat výstavu o „znovuzrození“ Rusy okupovaného Mariupolu, která pobouřila nejen ukrajinské představitele.
Nedošlo vedení Modeny, že tím udělalo ruské znovuvýstavbě Mariupolu značnou reklamu?

Miroslava Němcová k výroku poslankyně Schillerové:
Její výrok o tom, že silnice jsou potřebnější, než ochrana před válkou, je kolaborací s nepřítelem a zradou ústavního slibu.

 MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*