Glosa MM: Kontaktní místo pro pacienty, kteří se domnívají, že jim očkování proti covidu-19 poškodilo zdraví
Sdílet článek:

Nemocnice v německém Marburgu zřídila kontaktní místo pro pacienty, kteří se domnívají, že jim očkování proti covidu-19 poškodilo zdraví. Je jich tolik, že je lékaři nestíhají odbavovat, informoval list Frankfurter Allgemeine.
Na čekací listině je momentálně přes sedm tisíc lidí a každý den přibývají po stovkách další. “Denně nám na postvakcinační syndrom chodí stovky dotazů. Kolik z podezření se nakonec prokáže, nelze při prvním kontaktu odhadnout,” prohlásil přednosta ambulance Bernhard Schieffer.
Postvakcinační syndrom přirovnává k takzvanému dlouhému covidu, při kterém se lidé potýkají s některými příznaky nemoci i po zotavení. Pacienti si totiž rovněž stěžují na neustupující únavu, neurologické a srdeční obtíže.
Dodávám:
Neměli by se šiřitelé takových zpráv zavírat? Vždyť přece na slovo vzatí experti nás přesvědčili, že očkování stoprocentně chrání proti covidu, očkovaní nejsou přenašeči choroby, očkování v době probíhající epidemie je oproti zpozdilým zvyklostem v pořádku a očkování je zcela bezpečné, jen s velice řídkými mírnými vedlejšími účinky.
Hlavně však nevěřte proputinovským dezolátům, kteří dávno tvrdili a tvrdí, že ty zázračné vakcíny se spike proteiny mohou nevyzpytatelně poškozovat zdraví a způsobovat smrt.

Kanadská lesbická poslankyně Kristyn Wong – Tam předložila návrh zákona, podle kterého by byly během akcí LGBT vymezeny „bezpečné zóny“, ve kterých by byl pokutován 25.000 dolary každý, kdo by pokřikoval něco proti gayům a trans lidem v okruhu 100 metrů.
Dodávám:
Pokládám to za nehoráznou diskriminaci, neboť zákon by zvýhodňoval odpůrce těchto akcí se silným a daleko se nesoucím hlasem.

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*