Glosa MM: Pentagon v úterý potvrdil, že výrazně nadhodnotil vojenskou pomoc, kterou poskytl válkou zmítané Ukrajině
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Premiér Fiala: Péče o duševní zdraví patří dlouhodobě k slabším místům českého zdravotnictví.
Ale to je snad při pohledu na současnou vládu zcela zřejmé!

Zbrojovka Excalibur Army loni zejména díky dodávkám vojenské techniky na Ruskem napadenou Ukrajinu více než zpětinásobila své tržby na rekordních 13,506 miliardy korun z 2,497 miliardy korun v roce 2021. Čistý zisk zbrojovky vzrostl sedminásobně z 221,8 milionu korun v roce 2021 na 1,656 miliardy korun.

Pentagon v úterý potvrdil, že výrazně nadhodnotil vojenskou pomoc, kterou poskytl válkou zmítané Ukrajině. Dokonce i první odhady o rozdílu ve výši 3 miliardy dolarů se ukázaly být chybné. Američané nadsadili hodnotu pomoci o 6,2 miliardy dolarů.
Tolik zpráva, při jejímž čtení se jeví být český ministr financí Stanjura matematickým géniem…

Francouzští politici vyjádřili svůj šok z videa, ve kterém mladý černoch na ulici v Bordeaux brutálně napadl babičku s vnučkou. „Francouz s kriminální minulostí“, jak jej „korektně“ nazývají media, je třicetiletý Brahima B., který měl být již padesátkrát zatčen a před nedávnem soud rozhodoval o jeho vzetí do vazby za držení drog. Nakonec však zůstal na svobodě.
Tolik zpráva.
Francouzští politici by ovšem měli být v šoku hlavně z toho, kam svou imigrační politikou a stavem soudnictví Francii přivedli.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*