Glosa MM: Plynovody
Sdílet článek:

Finský expert na energetiku Veli-Pekka Tynkkinen k sabotáži plynovodů:
„Ve chvíli, kdy se Rusku nedaří na frontě, eskaluje válku s Ukrajinou tímto způsobem.“
„My teď nevíme, kdo to udělal a pravděpodobně si ani v budoucnu nebudeme na 100 procent jistí. A to je právě v ruském zájmu: neříci, že to udělali, a nechat to téma zastřené. Kolem toho se bude rojit mnoho různých příběhů o tom, kdo to mohl být, což je součástí jejich propagandy a dezinformační války.“
Dodávám: Neví, ale musí vědět.

Wang Xiaoquan z Institutu ruských, východoevropských a asijských studií Čínské akademie sociálních věd k sabotáži plynovodů:
Ať je pravda jakákoli, všechny strany budou využívat tento čin ve svůj vlastní politický prospěch. Mnoho evropských zemí již obvinilo Rusko, aby mohly spustit nové kolo protiruského pokřiku, a dokonce i kdyby Rusko zjistilo pravdu a předložilo relevantní důkazy, mělo by velice těžkou úlohu přehlušit tento kolektivní hlas.

Kanada požaduje po hráčích ledního hokeje, kteří hrají v Rusku, aby se ihned vrátili domů a vysvětlili veřejnosti, proč až dosud setrvali v zemi, která vede zločinnou válku na Ukrajině.
Bez komentáře.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

 1. Finský expert se do toho trochu zamotal: My nevíme, kdo to udělal. A z toho, že to nevíme, je zřejmé, to byli Rusi :-)). Ten pán má v hlavě z toho Ruska slušně vymalováno.

 2. Vsimnete si toho pana garika.Vsude jednou vetou zpochybni cely zapadni svet a zmizne dal.Uz to staci na znejisteni ctenaru.Psychologie.Oni vi jak na to.Pry by ztratily paku,kdyz vi,ze uz je ztracena,takze je uz vsechno jedno,utnem to hned.Mohlo to tak byt?Vidite.

  • Panebože, další pan chytrý z Idnes…. zkuste více přemýšlet a popovídat nám pak o tom. Takže otázka první: rozeberte komu a jak to prospěje. A vemte to hezky popořadě. Jak to prospěje Ruské federaci, když nebude moci dodávat plyn do EU? Jak Ukrajině, Jak USA, jak Eurosvazu?
   Díky.

 3. Tak presne reaguji zastanci te spravne ideologie,kde za demonstraci je basa.Zase nekdo z idnes,nebo prectete si o tom neco.Ideologicka prirucka pro zacinajici.Ted k Vasim dotazum.Ruska federace vi,ze evropa nebude tolerovat zabijeni lidi a dobyvacnou valku,a od plynu se odstrihne.Driv,nebo pozdeji.Takze stim pocitaji.Vysledek?Evropa zimu prezije,v Ruske federaci mozna problemy.Evropa se stane zavisla na USA,coz neni zadna tragedie.Ukrajina ukazuje barbarum,ze taky muzou dostat pres rypak.Je evidentni u vsech prispevku kam vsude nalezou ti obhajci valky a zabijeni,a jak jsou citlivi na prava Ukrajincu.Nejlepe ze zadne nemaji.Vzdy je jasne odkud vane vitr.Zijou v EU a chvali system,kde nikdy nebyli a ani nechteji byt.

  • Evropa “se” odstřihne. Evropa právě byla odstřižena od plynu. Ta Evropa, která dekády systematicky budovala svoji definitivní závislost na ruských zdrojích. V lednu si s vámi rád popovídám, co to vlastně znamená.
   Rusko nelze porazit vojensky, neb má ohromné množství zbraní hromadného ničení, a hospodářsky taky ne, protože disponuje všemi energetickými surovinami, potřebnými k přežití. O tom, že zbytek světa stojí za Ruskem ani nemluvě.
   Dekadentní západ nemá nic, žádný trumf v rukávě, kterým by mohl zvrátit tuto tragickou situaci. To proto vám doporučuje naše věrchuška dva svetry a podobné hovadiny, jelikož je v oněch místech, kde slunce nesvítí.

 4. CHapu Vaše obavy o to co bude,když tuto situaci nezažil nikdo od roku 1938,kdy je podobná paralela s dnešnim denim.Taky někdo obsadil pohraničí,a tvrdil že mu to bude stacit.A nestačilo.Ruska federace zabíjením lidí zničila obchodní vztahy se západem,které budovala 30 let.Zacina nová studená válka,kdy Ruska federace primomina komunisticky režim,od kterého my jsme utekli.Oni tvrdí,že je někdo ohrožoval.A kdo prosím vás,když i teď z nich má celý svět strach.Kazdy má dost svojich starostí dost,a ne napadnout jadernou velmoc.Ukrajina totiž může Rusům ukázat lepší život než mají oni,což se ukaze v budoucnu,kdy vznikne něco jako východní a západní Německo kdysi.A že je blízko NATO u nich?Prosím vás i kdyby bylo od Kremlu 10 metrů,nikdo se neodváží.Lidstvo čeká bohužel tvrdá dřina,ničení životního prostředí a zbrojení.A my skromnější život i přes větší dřinu.Muselo to tak být?
  Ji

1 Trackback / Pingback

 1. Glosa MM: Plynovody » Oral.sk - Porno Politika

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*