Guardian zrušil anketu Osobnost 2021, vyhrála by Rowlingová
Sdílet článek:

V posledních dnech roku 2021 vyhlásil britský levicový deník The Guardian anketu o osobnost uplynulého roku. Nejdřív vybídl čtenáře, ať posílají své návrhy a mezi nimi pak hodlal deník vybrat vítěze. Mezi navržené se dostala třeba švédská mentálně zaostalá klima aktivistka Greta Thunberg, fotbalista Marcus Rashford, slavná britská hluchá tanečnice Rose Ayling Ellis nebo autorka Harryho Pottera Joanne Rowling.

Z navržených pak měl Guardian na Twitteru uspořádat anketu o vítěze Osobnosti roku 2021. Vprostřed hlasování pak deník anketu bez dalšího zrušil a popřel, že by kdy anketa existovala.

Podle těch, co hlasovali těsně před zrušením ankety, vedla v poslední době kontroverze vzbuzující spisovatelka, která dala vzniknout nejslavnějšímu kouzelníkovi všech dob Harrymu Potterovi. Jenže to by byl průšvih jak hrom.

J. K. Rowlingová je woke jak se patří. Věří v kritickou rasovou teorii a podporuje rasistické hnutí Black Lives Matter. Povzbuzuje studenty, aby se vzepřeli nadvládě bílých heterosexuálních starších mužů na univerzitách. Její srdce tluče pro EU a sama hlasovala pro to, aby Británie zůstala členem. Jenže ouha, dokonce i pro ni existuje v její liberální agendě hranice. Tou jsou transsexuálové.

Všechno začalo tvítem z léta 2020: “Lidé, kteří menstruují.” Jsem si jistá, že existovalo slovo pro tyto lidi. Někdo mi pomozte. Želé, žeton, želva…

No a její liberální kolegové se začali vztekat. Marně se snažila posléze ohladit hrany tím, že tvrdila, jak vždy trans podporovala, pochodovala by s nimi kdyby byli diskriminováni. Jenže, na co k čertu myslela, nezapomněla dodat: Ale ve stejné chvíli, můj život zformovalo to, že jsem žena. Nevěřím, že je nenávistné tohle říct.

29.12. 2021 se zkusila z klatby transfilů znovu vykecat tvítem: Malá, ale důležitá pointa. Nikdy jsem neřekla, že existují pouze dvě pohlaví. Existuje nepočítatelné množství genderových identit.

Zásadní problém autorka H. Pottera má v tom, že její podpora trans končí tam, kde začínají ženské záchodky. Zatrvrzele trvá na tom, že tam mají chodit jen ty, které mají ženské pohlavní orgány a ne kdejaké individuum, co má ten den tak nějak “ženskou náladu”. Jeden by řekl, že znásilnění normálních žeb domnělými trans na ženských záchodech by mělo být dostatečným argumentem, ne tak pro LGBT aktivisty.

Herci tří nejslavnějších rolí Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson, ti všichni se ohradili a vzkázali původkyni svých slavných kariér, aby se styděla. Cítí se zostuzeni, že s nimi má co do činění. Kletba šla tak hluboko, že oslavu 10 let s Harry Potterem s většinou účastníků natáčení slavných filmů proběhne bez té, kdo celý svět Harryho Pottera vymyslel. Autorka nebyla pozvána. Tak se to aspoň říkalo. Jenže podle všeho ji nakonec pozvali, ona však účast odřekla. To je, myslím, ještě horší.

Autoři, které zastupují stejní agenti jako Rowlingová, ruší své smlouvy. Ze jména nejlépe prodávající autorky se stala skvrna, které se všichni ti správní a spravedliví štítí.

Petici na podporu J. K. Rowlingové podepsalo přes 26 tisíc lidí. Je to taková ta mlčící většina, která vidí všechny ty nesmysly levicových idiotů, ale která se proti libtardům neodváží otevřeně vystoupit.

Anketu o Osobnost roku 2021 levicového Guardianu tak měla vyhrát rebelka Rowling. A to se nesmělo stát.

Takže si pamatujte, Guardian žádnou anketu nevypsal. Nikdy. A určitě a rozhodně v ní nemohla zvítězit transfobka Rowlingová.

Nikdy.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*