Guláš se šesti
Sdílet článek:
Je zde nějaký MUDr. z oddělení ARO, který by nám vysvětlil jak to na takovém oddělení chodí? Stáčí i z okresní nemocnice.

Někdo tady hraje ruskou ruletu s upravenými pravidly. Na konci té taškařice bude další někdo, komu prolétne projektil pravou a následně levou hemisférou. U leváků naopak. Kdo to asi bude..

V neděli řekne prezident premiérovi, že jej chce pověřit sestavením vlády a upadne do kómatu, o kterém kancléř tvrdí, že prezident v sanitce po cestě na ARO usnul. A Babiš jen doplní, že byl Zeman pouze unavený. Po cestě na ARO usnul spíš kancléř. Pokud premiér prezidentovi zachránil život a byl to on, kdo inicioval okamžitý převoz prezidenta do nemocnice, je to frajer. Pokud jede s okolím prezidenta v ruské ruletě, tak potěš koště nám všem.

Já vám nevím, ale něco jsem už v životě viděl. A viděl jsem i nedělní video přijímání prezidenta v nemocnici. Jestli v sanitce usnul v poloze sedmo a nevzbudilo jej ani to drncání při vynášení ze sanitky, ani ten hukot kolem a blesky fotoaparátů, tak mu jeho hluboký spánek může závidět nejeden mladík i nejedna mladice a nedivím se, že mu drželi hlavu.

Hned v úterý si prezident na ARO pochutná na buchtách, na středu si poručí klobásku a každý den přečte výňatky z novin, které mu jeho věrní pravidelně připravují. V tom případě mám o Klinice anesteziologické, resuscitační a intenzivní medicíny 1. LF UK a ÚVN zkreslené představy. Tam musí být neuvěřitelná lékařská péče na vesmírné úrovní. V neděli odpoledne ARO, v úterý v poledne knedlíky. Nebo…Nebo nám někdo lže. Buď není pravda, že je prezident na oddělení ARO, nebo není pravda výše uvedeno.

Nedávno byl uveden článek s názvem Hyeny skvrnité. Vzhledem k mlžení a nekomunikaci arogantně pobožného mluvčího bez patřičného vzdělání, kancléře s kauzami včetně té se souzeným šéfem lesů, a snad i díky diplomatovi bez diplomatického pasu, jsem tento článek chtěl původně nazvat Hovado. Podle hmyzu Bzikavka dešťová, alias ovád, kterému se lidově říká hovado. Nikým nevolení svým jednáním sledují zájmy, které nás zcela jistě ještě pořádně překvapí. Rozhodně to nejsou žádní blbci a vsadím boty, že se nebudeme brzy stačit divit. Bubínek revolveru se už točí.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 4,22 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*