Hanba Haškovi, hanba Černochové!
Sdílet článek:

JINDŘICH RAJCHL

To, co se rozehrálo okolo naprosto normálního a zcela racionálního prohlášení olympionika Davida Svobody, jenž prostě a jednoduše vyjádřil svůj názor (s nímž se mimo jiné zcela ztotožňuji), je dokonalou ilustrací jedné smutné pravdy – už nežijeme v demokracii.

Mediální lynč počínající u mnoha puky poškozeného mozku Dominika Haška, jenž vydělal nemalou část svých peněz v Rusku (nevíte, jestli už je na protest proti válce na Ukrajině vrátil?), a končící u nedovzdělané ministryně obrany Černochové, jejíž IQ odhaduji někam o 10-15 bodů pod úroveň našeho prezidenta, je nechutnou přehlídkou bolševických manýrů progresivních lepšolidí hrajících si na novodobou šlechtu a majitele veškeré světové pravdy.

Už znovu žijeme v době, kdy komukoliv, kdo svobodně vyjádří oponentní názor, hrozí okamžitá společenská dehonestace a kariérní likvidace.

Jsme oběma nohama zpět v totalitě, kdy pravdu vlastní strana a vláda a kdokoliv se proti ní postaví, musí být zadupán do země.

Chápu, že je pro Davida Svobodu osobně velmi složité tomuto drtivému tlaku nepodlehnout a nenechat se vyloučit z naší společenské smetánky, ale přesto si myslím, že si měl stát za svým názorem.

Byl by pro značnou část našich občanů, kteří stále ještě nepřišli o rozum za naprostého hrdinu. A navíc oni už ho zpátky mezi sebe stejně nevezmou.

Po pravdě se mu divím, že ve společnosti těchto odporných farizejů vůbec chce zůstávat.

Já bych tam nechtěl být ani minutu.

A pokud se paní Černochová diví, jak nějaký sportovec vůbec může takto uvažovat, tak já se zase divím, jak se ministryní obrany může stát někdo, kdo naopak žádné normální úvahy není s ohledem na svou omezenost schopen.

Kolektivní vina je zlo.

Hanba Haškovi, hanba Černochové, hanba všem, kteří nás vrací do neobolševické totality.

 

Jindřich Rajchl

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

  1. Jak jsem psal ve článku vedle…Svoboda byl dobrej, že řekl, co si myslel. Totálního (pohlaví) ze sebe udělal až tou vy…jeebanooou..jakože vomluvou. 3x jsem byl odejit ze zaměstnání na né vocasnické pozici za svoji prořízlou dřšťku a nikdy toho nebudu litovat! On ze sebe udělal píč..iistu. Když se to tak rozjelo, tak bych tomu dal ještě pořádně pod kotel, ať to stojí za to! Takhle z něj udělali prašivce, on ze sebe udělal ještě zvadlýho cocoota a stejně je mu to k houuuvnu…asi výbornej sportovec, ale mentální reetard!

  2. K panu Svobodovi není vůbec na místě být příkrý, pro tuto republiku a pro nás udělal tolik, co třeba Černochová, mladej Benda Fialenko, bazeďák, prasečkář a jim podobní nemají šanci udělat a upřímně vzato, nikdo to od nich ani neočekává. Bylo by jen dobré, aby pan Svoboda ještě někdy byl tomuto těžce zkoušenému národu vzorem.

  3. Pochopte ,že Svoboda neumí nic ,než moderní pětiboj , nejspíš z toho chce žít až do penze . Je mi ho spíš líto !

  4. Každá totalita dává z počátku šanci vyniknout ideologicky snaživým hlupákům. Každá totalita k uchopení moci potřebuje přimět (přesvědčováním, psychickým i fyzickým násilím) dostatečné množství ke konformitě tíhnoucích polointeligentů (ve zkratce: maloměšťáků), že je pro ně výhodné myslet si (a nebo alespoň na venek vyjadřovat) to samé, co totalita hlásá. K záchraně demokracie je třeba bojovat právě o myšlení těchto maloměšťáků.

    • Demokracie s většinou “maloměšťáků” a s totalitním fungováním je pořád demokracie, na té není co zachraňovat. Zachraňovat je třeba svobodu. A snažit se o převýchovu jiných je poměrně problém. S tím musí začít rodiče, ovšem státní školství výchovu ke svobodnému myšlení nechce připustit. Dospělé může “převychovat” až pád do tvrdé (ale opravdu tvrdé) reality.

  5. T.Pokud by jste tam nezapomel napsat zemi kde se vychovou od detstvi toto praktikuje,tak bych Vas musel vyjímečně pochvalit.Tak to nepokažte.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*