Hlupáci, hráči a traviči
Sdílet článek:

Strach je páka a tak mají na lidi bič a pořádně s nimi práskají. Já ale cítím, že práskání už nemá tu sílu a že bič změní majitele. Snad se toho dožije v sametovém klidu, bez boje, šibenic a jedů.

Traviči

Přidat Tomiu Okamurovi do pití kyanid. To navrhl primář sokolovské nemocnice Martin Straka kvůli sněmovní rozpravě, během níž poslanci SPD blokují schválení pandemického zákona. Straka perlí už dlouho a tvrdí o neočkovaných něco o jejich inteligenci. V podstatě jsme podle tohoto pána dementi a odpůrci pandemického zákona jsou navíc dementi s jedním zubem. Jestli tohohle chlapa někdo volil, tak by měl vědět, že ho serou všichni neočkovaní a to, že můžou do hospody je pro tohoto primáře přímo rána na komoru.

Primáři Strako. Když já jsem dementní, tak vy jste kretén a ošetřit bych si od vás nenechala ani ten jeden zub co podle vás zbyl v mojí puse.  Máme tam dokonce vtipálky typu lékaře Mariána Hajdúcha který se bavil nad Okamurovým velkým držákem moče a obrovským nedržákem slov a potřebovat by Gutalax. Také další lékař Lukáš Korbel doporučoval projímadlo a já jsem se ani nezajímala co je to za hlupáka, protože mi jen potvrdil to, co dávno vím. Sněmovna je plná lidí bez úrovně a na to naše země pekelně dojede.

Jak vidíte, tak doktoři místo léčení se zabývají tím, jak zabít Okamuru jedem a když to nepůjde, tak ho zničit projímadlem, konopím a jinými prostředky. Už to vypadá, že by ho nejraději strčili do sudy, zalili louhem a hodili do přehrady. V devadesátkách to byl takový prima kšeft. Čekala bych, že jejich posláním je léčení a ne pořvávání ve sněmovně. Vůbec nechápu proč si hrají na politiky a co tam vlastně rozhodují. I když, čím větší hlupák, tím víc se hodí do nynější struktury sněmovny a vlády. Bude poslouchat jak hodinky, rozčilovat se nad šibenicí a sypat přitom jed do sklenice pro oponenta. Je mi z vás na blití a stydím se za vás i za ty, co vás tam dostali.

Hráči

Pak máme ve sněmovně pilné hráče a pilné včeličky. Jeden hraje karty a druhá si nese pletení. Tak to je fakt bomba. Už vidím, jak si havíř fárá do dolů a v kabelce má vyšívání. Co kdyby ho zavalilo a on se tam nudil. To je prostě naprosto neskutečné, co tahle šílená Pětka předvádí za komická, ale přitom zlá čísla.

Hlupáci

Už jsem si zvykla, že občas někdo ve sněmovně, v senátu či ve vládě zaperlí, ale prim vede určitě Peksa se svým názorem na energii. Prý si ji nemusíme vyrábět ale kupovat. Pro Boha, co to je za člověka, když neví, že naší výrobě závisíme nejen my, ale hlavně ten jejich vzor Velkoněmecko. Sami dobře víte kolik blbin poslední dobou vypustili politici z pusy a myslí si, že si toho snad nikdo nevšimne. Mlží, lžou a pravdu řeknou jen když se náhodou spletou.

Druhý po Peksovi je Michálek se svým nápadem na zdanění prostitutek. To by mi snad ale nevadilo, ale jeho přirovnání k tomu, že by se za to děti mohli zadarmo najíst je naprosto šílené. Za chvíli by nám mohl navrhnout ať jdeme všechny ženy šlapat, ať tuhle ztracenou zemi má kdo živit. Když to neumí oni, musí život zachraňovat kurvy. Jojo, nepřepsala jsem se. Je to slovo jako každé jiné a když nám vládou tyrani, tak mě už je fuk co napíšu za slovo. Tak holky, nachytejte se, dostanete to befelem.

 

S touto vládou jsme si pořádně naběhli

Jsem naštvaná na tuhle vládu a přemýšlím jak se stalo, že se dostali na svoje místa a co od nich jejich voliči čekali. Uběhlo pár měsíců a nikdo pro z nich pro národ neudělal nic dobrého. Stačí si zajít nakoupit a peněženka splaskne. Třeba já mám ráda pórek. No za 50,-Kč si ho odřeknu, protože takhle předraženou věc ze slavné EU opravdu mít nemusím a dám si raději svoji českou cibuli. Takhle bych mohla pokračovat od položky k položce, ale to bych se upsala. Raději si dám svoje kvašené zelí které má všechny vitaminy co v zimě potřebuji. Občas dostanu z toho čertí škleb, ale to nevadí. Raději se šklebit, než podporovat supermarkety z Německa, co nás tu dusí svými cenami které by si doma nedovolili.

Energie. Všude kolem nás se ulevuje lidem tam u nich doma, ale u nás je ticho po pěšině a nic se neděje. My to zaplatíme, protože spousta lidí má asi dost peněz, někdo pro změnu nesleze z gauče jak čumí na bednu a staří lidí bez peněz už nemají sílu se nějak bránit. Tohle je lidstvo jak jsme si ho představovali? Podle mně jsme na cestě k totální degeneraci.

Pandemie. Politici se denně modlí ať ta mrcha neskončí, protože tohle je pro ně to pravé ořechové. Strach je páka a tak mají na lidi bič a pořádně s nimi práskají. Já ale cítím, že práskání už nemá tu sílu a že bič změní majitele. Snad se toho dožije v sametovém klidu, bez boje, šibenic a jedů.

MILENA DOUŠKOVÁ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*