Šlachta: Totální šlápnutí vedle
Sdílet článek:

Traktoristo, šlápni na to !!

Jestliže Šlachtova Přísaha – údajně – dosahuje na 5% voličů, tedy vstupní práh do Poslanecké sněmovny, pak to znamená trojí :

Za prvé : Vzrůstající poptávku společnosti po spravedlnosti, a to obecně, za situace, kdy státní orgány v této oblasti masově nefungují nebo fungují zcela účelově a často přímo v rozporu s tím, co mají správně dělat.

Za druhé : Dalšího falešného proroka, kterému by trochu přemýšlivý občan neměl být otevřený naletět.

A za třetí : Skutečnost, že naivů a jednodušších lidí, kteří mermo mocí hledají svého hrdinu – především tam, kde nikdy nemůže být, tedy hlavně v existujících státních strukturách, je stále dost a dost a jsou naprosto nepoučitelní.

Nevěnovali bychom se tomuto tématu, pokud by se také bytostně netýkal nás, protože nám nemůže být jedno, že voliče, kteří si uvědomují zoufalý stav spravedlnosti u nás, oslovuje a manipuluje jeden neuměl za druhým – a oni jim ve své bezbřehé naivitě naletí jak malé, nesvéprávné děti.

Nejprve to byly vysloveně stupidní milionové Chvílky – a teď zase Šlachta.

Chvilky vedli naivní, neznalí a nezkušení studenti – snad nějaké lidi ještě mohlo lákat, že jsou sami aspoň čistí, tedy neposkvrnění spoluprací se současným establišmentem. U Šlachty ale padá i tato – krajně pochybná – přednost. Pochybná proto, že pokud bychom chtěli volit někoho čistého, tak doporučuji založit stranu nemluvňat, ta jsou totiž čistá a neposkvrněná zcela jistě.

Pokud někdo vidí ve Šlachtovi naději, tak je potřeba si uvědomit, že Šlachta byl a je součástí Babišova establišmentu, to on pomohl Babišovi k moci (když v červnu 2013 hrdinně odstranil jednu zkorumpovanou bandu od moci, aby ji nahradil hned vzápětí jinou, ještě daleko horší, totiž Babišovou), to on se nechal od Babiše zaměstnat na ředitelství celní správy – když u policie mu hořela koudel u zadku poté, co se ukázalo, že k tak rasantnímu zásahu vůči Úřadu vlády prostě neměl žádné pádné důvody – pokud vůbec měl i kompetence – a to on chtěl nejprve dělat policejního ředitele, a teprve, když mu to nevyšlo, tak šel do politiky.

Šlachta je Babišovo béčko, vzdor tomu, co sám říká a proklamuje, je to hloupý, nafoukaný a mocichtivý kluk, za nímž nejsou vidět sebemenší positivní výsledky, natož výsledky v boji za spravedlnost. Nemá prakticky žádné vzdělání, dá se říci, že k němu nemá ani předpoklady. Práce u policie ho mohla jedině otupit a zkazit, rozhodně ne u něj vypěstovat cit pro spravedlnost.  Slibovat si od něj nápravu spravedlnosti v této zemi je totéž, jako čekat, že vyjedou Blaničtí rytíři – a i tady by možná byla ta naděje reálnější.

Je to jen další, evidentně bezcenný cucák, co chce vládnout – mimo jiné i poté, co ho ve státním aparátu zjevně nikdo nechce, a to ani u policie, ani v celní správě, prostě ani kdekoliv jinde.

Jeho kampaň je nebezpečná především proto, že totálně otupí všechny, kteří mají pocit, že by se se spravedlností v této zemi mělo něco dělat. Výsledkem pak bude, že až se zase napálí – a jinak to skončit ani nemůže – nebudou už chtít slyšet o spravedlnosti a její nápravě vůbec a od nikoho. A to je ta největší tragedie, kterou tento – de facto bezcenný kašpárek – může způsobit.

Právě jsem se vrátil z Ostravy – u hlavní silnice, protínající Ostravu, mu visí obrovský billboard, troufám si odhadnout, pokud by byl placen v tržních cenách, minimálně za mnoho táců měsíčně.

Totéž můžete vidět v Praze, na nádražích, ale i všude jinde po republice.

Troufám se podivit nad skutečnosti : Jak to, že se ještě nikdo nezeptal : A kde na to, ty odpřísáhlý spravedlivče, bereš ? Vždyť to je kampaň za několik melounů zcela jistě. To sis našetřil na celní správě, anebo ti to zůstalo za prsty z toho, jak jsi tehdy přepadl Úřad vlády ?

Babišovi jsem věřil – a spletl jsem se :

Babišovi jsem věřil a spletl jsem se, tvrdí dnes Šlachta. Přitom chtěl být policejním prezidentem – Forum24

A můžeš nám říct, proč by kdo měl volit takového naivu, který “uvěří” estébákovi ??  Nota bene, pokud dotyčný pracuje u policie, a měl by tudíž mít k dispozici i informace, jež běžní lidé nemají…

Připomenu jen, že před Babišem ve své zprávě důrazně varoval už rozvědčík Hučín, a to někdy v r. 2006.

To – jako co ? Tomu´s nevěřil, a myslel sis, že kecá – nebo neumíš ani číst ?

Naivů a hlupáků je všude plno, ti ale svět rozhodně nepředělají – a tak proč bychom je měli volit ? Ti profitují z každého režimu snažíce se přežít poklonkováním komukoliv kdykoliv a kdekoliv.

Do politiky by měli jít lidé, kteří mají větší přehled než ostatní – ne naopak horší – a kteří – pokud jde o spravedlnost – anebo jiné obory lidské společnosti – už něco prokázali. A cos prokázal Ty ? Že jsi zneužil postavení a zaútočil na Úřad vlády, abys to pak neuměl vysvětlit ?

A to myslíš, že budeš někdy moci vysvětlit, proč jsi zase nic neudělal pro změnu k lepšímu, když ti pár voličů už dalo tu – ryze naivní – důvěru ?

Doteď jsi nezměnil nic, a tos byl v docela mocných mocenských pozicích. Proč by ti měl někdo věřit, že něco změníš, až už se nebudeš o hlasy muset denně ucházet ?

Babiš korupci nevymýtil, jen se přestala vyšetřovat... Krásný závěr.

Babiš korupci NEVYMÝTIL. Přestala se jen vyšetřovat, protože se policisté bojí, řiká Šlachta – YouTube

Závěr, dávající konečně jasně najevo, že korupce se u nás stala oficiální státní politikou a doživotním vládním programem, pokud bude vládnout estébák Babiš.

A to jako nevyšetřuje – vzdor platným zákonům – ta samá policie, ze které jsi přišel ? A jejíž první policejní stranu zakládáš, drze se zobrazujíc s Bodiem a Doylem ? Těm by se z tebe tak leda udělalo špatně, ty zbabělý moulo.

Šlachta nic nezmění, ani nemůže, protože ani nechce. Chce jen k veslu, a to je celý. Kdo a jak ho tam dostane, je mu jedno. Neštítí se ani zneužití důvěry té naivní části společnosti, která tuší, že se spravedlností je to u nás hodně špatně – a snad i chce s tím něco dělat. A – zase – nemá koho volit.

V takovém případě doporučuji jedno : Ptejte se politických stran, co chtějí dělat s justicí a policií – a pokud nic, tak kde berou tu drzost tady vůbec kandidovat. A tlačte je k tomu, ať ten program reformy justice zavedou. Na všechny strany můžete takto tlačit, uvidíte, u které se to podaří.

A když u žádné, běžte k volbám a hoďte tam bílý lístek, s tím, že nemáte – zase – koho volit, protože spravedlnost u nás nikdo z možných kandidátů nehájí.

A pořád jste pro spravedlnost v této zemi udělali mnohem víc, než hodit lístek Šlachtovi a spol. To je jen Babiš 2 – a stejně jako s Babišem 1 – zase zrovna my vám to včas a jasně říkáme.

Jiří Fiala

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,23 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*