Jak se baví internet: Monoskop Jaromíra Soukupa
Sdílet článek:

Kohnovi umře Sára a on nechá dělat náhrobek. Kameník mu říká: Ještě máte v ceně 3 slova.
Kohn chvilku přemýšlí a pak říká: Tak tam vysekejte “Prodám dámské kolo”.

 

Let Praha-Soul byl naložen 400 cestujícími a pouhých 200 obědů. Letecká společnost udělala chybu a posádka byla v těžké situaci! Jedna chytrá letuška však přišla s nápadem! Asi 30 minut po letu nervózně oznámila:
„Dámy a pánové, nevím, jak se to stalo, ale máme na palubě 400 pasažérů a jen 200 obědů! „Každý, kdo je tak laskavý a vzdá se jídla pro někoho jiného, dostane neomezené množství alkoholu zdarma po celou dobu letu! “
Její další oznámení bylo učiněno o 6 hodin později: „Dámy a pánové, pokud by si to někdo chtěl rozmyslet, máme ještě 200 volných obědů! “

Většinového českého voliče by snad probralo z letargie jen to, kdyby mu, místo na hlavu nachcali do půllitru. ¨

V sobotu ráno dodavatelé vypnuli televizi Barrandov elektřinu a ta přestala vysílat. Lidem, kteří v tu dobu sledovali TV Barrandov, se na obrazovce objevil jen monoskop, tedy svislé barevné čáry. To, co by jakoukoliv příčetnou televizi minimálně velmi potrápilo, mělo blahodárný vliv na sledovanost televize Barrandov.

„Monoskop byl nejsledovanější pořad za poslední dva roky,“ zářil štěstím Jaromír Soukup, podle kterého Monoskop Jaromíra Soukupa urval dvouprocentní podíl ve sledovanosti napříč všemi televizními stanicemi.

„Určitě chystáme reprízy. Nezaplatit elektřinu hodláme v neděli večer a taky příští čtvrtek odpoledne,“ prozradil programový ředitel Jaromír Soukup.

Jaromír Soukup má s monoskopem a neplacením elektřiny veliké plány. Po fenomenálním úspěchu první řady monoskopu hodlá pracovat na pokračování a na několika spin-offech.

„Zrnění obrazovky Jaromíra Soukupa by mohlo na obrazovky dorazit někdy koncem jara. Bude se jednat o volné pokračování Monoskopu Jaromíra Soukupa, jehož druhou řadu uvedeme již v únoru. Kromě již tradičních barev svislých pruhů plánujeme přidat i bílý pruh,“ usmíval se Jaromír Soukup.

Moderátor pořadů jako například „Na záchodě s Jaromírem Soukupem“, „Jaromír Soukup uvádí Jaromíra Soukupa“ nebo „Soukupoviny Jaromíra Soukupa“, aktuálně přemýšlí, jak by se dal takový monoskop moderovat.

„Já jak něco nemoderuju, musím jít a zabít koťátko,“ přiznal Soukup.

„Jsem nervózní, když nemůžu nějaký pořad moderovat, takže teď přemýšlím, jak odmoderovat monoskop. Technicky je to poměrně složitě proveditelné, neboť nebudu na obrazu. Ve hře je voiceover, popřípadě něco takového. Nutně potřebuju do monoskopu zasáhnout.

Nečekaný úspěch přestávky ve vysílání a od ní odvozený monoskop vzbudil u Jaromíra Soukupa zájem o experimenty.

„Když neplatíme elektřinu, máme doslova zadarmo nejsledovanější pořad. Přemýšlím, jestli by nestálo za to, zkusit například neplatit za vodu nebo za plyn. Zkoušíme rovněž neplatit nájem a uvidíme, jestli z toho zase bude nějaký hit,“ přiznal Soukup.

Jediné, co ho aktuálně trápí, jsou prý ztráty z reklam.

„Monoskop neměl žádné reklamy. To je chyba. Musíme zjistit, jak zařídit, aby byly v monoskopu reklamy. Vzhledem k nebývalé sledovanosti by nám příjem z reklam během monoskopu dost pomohl.

Zatímco si Jaromír Soukup láme hlavu, jak by mohl zmonetizovat monoskop a přestat platit vodu, nájem i daně, protože se potom možná stane něco krásného, diváci i kritici Monoskop Jaromíra Soukupa chválí.„Nic lepšího jsem na televizi Barrandov ještě neviděl,“ přiznal filmový a televizní kritik Karel Bláha, který na Monoskopu Jaromíra Soukupa ocenil hlavně absenci Jaromíra Soukupa.

Vypadá to, že Jaromír Soukup na to opět kápl a přišel s hitem, který je zadarmo a který sklízí po zásluze úspěch.

A pár tweetů od Dojnice:

  • V osmnácti hledáte na plakátovacích plochách, kde je jaká muzika, ve čtyřiceti, kde jsou vepřový nebo zvěřinový hody a v šedesáti, kdo umřel.
  • Přestaňte už laskavě Babišovi předhazovat, že v té své knížce horoval pro korespondenční volby a elektronické hlasování. Je to od vás sprostý, když moc dobře víte, že tu knížku ani nepsal, ani nečet!
  • Josef Fritzl usiluje o propuštění z vězení a přemístění do domova důchodců. Tak hlavně aby ten barák neměl sklep.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*