Veselý internet 22.
Sdílet článek:

Chlapík chytí na dvoře zajíce.
Dá ho ženě, aby ho upekla.
– Jak ho mám upéct, když nemáme plyn?
– Tak ho usmaž na ohni!
– A jak ho mám usmažit, když nemáme olej?
Slovák vstane, chytí zajíce a hodí ho přes plot.
Zajíc vstane, otřepe se a vykřikne:
Sláva Ukrajině!

Němec vejde do baru a objedná si pivo. Barman mu říká:
– 100 eur.
Němec v šoku
– Jak 100 eur? Včera to bylo jen 10!
– No, dnes je 100.
– Ale proč 100, do prdele?!
– Vysvětlím: 10 eur je pivo. 10 dalších je na pomoc Ukrajině. 20 na pomoc evropským zemím, které uvalily sankce a nejsou členy EU. Dalších 10 je na pomoc Spojenému království při úspěšné implementaci sankcí proti Rusku. Dalších 10 se posílá do balkánských zemí jako pomoc na nákup uhlí. No a zbývajících 40 eur je na dotaci plynu pro EU a fond, který pomůže zachovat sankce.
Němec tiše vytáhl stoeurovku a podal ji barmanovi. Barman vzal peníze, vložil je do pokladny, ale 10 eur mu vrátil.
Němec je zmatený.
– Počkej, řekl jsi 100. Dal jsem ti 100. Proč mi vracíš 10 eur?
– Došlo pivo.

 

Bývá pravidlem, že se poslanci za hnutí ANO svými výroky pravidelně zapisují do historie České republiky. Tentokrát ale poslanec hnutí ANO Milan Brázdil zašel ještě dál a svým výrokem se zapsal do historie celého světa. Oficiálně totiž ukončil válku na Ukrajině.

To, o co se bez úspěchu v posledních třech měsících snaží státní představitelé těch nejvyspělejších zemí, dokázal obyčejný poslanec hnutí ANO.

Milan Brázdil, kterého většina obyvatel zná spíše jako neznámého poslance, který nikdy nic neřekl ani neudělal, v památný den 31. května změnil ve svém projevu v Poslanecké sněmovně chod dějin celého světa.

„V současné době válka na Ukrajině není,“ potvrdil Milan Brázdil to, v co doufal celý svět kromě Ruska za řečnickým pultíkem, načež se celou sněmovnou ozval mohutný jásot a potlesk ve stoje.

„Já věděl, že to Andrej dokáže,“ hystericky křičelo několik poslanců hnutí ANO a jedna nejmenovaná poslankyně si začala zuřivě rvát rodidla. Milan Brázdil tak ukončil jednou větou válku na Ukrajině. Tento více než státnický projev vejde do dějin.

Informaci o tom, že válka na Ukrajině není, převzala úplně všechna zahraniční média. V ulicích po celém světě se začalo slavit. Ukrajina hlásí, že se ruská vojska kompletně stáhla z celého jejího území, za což Brázdilovi ze srdce děkuje a hodlá mu v Kyjevě postavit sochu v nadživotní velikosti.

Kdo už ale Brázdilovi neděkuje, je Vladimir Putin. Krym však ze začátku informace Brázdila kvitoval, protože jen potvrdil to, že na Ukrajině válka opravdu není. Je to přeci speciální vojenská operace. Když však pan poslanec Brázdil přispěchal s dovětkem, že na Ukrajině není ani speciální operace, celé vedení Ruské federace se zhroutilo jako domeček z karet.

Prezident Putin neunesl hořkou porážku a ve svém bunkru šest kilometrů pod zemí za svým dlouhým stolem, na kterém je vidět zakřivení země, spolykal prášky. Lékařům se ho naštěstí podařilo zachránit a nyní je držen v umělém spánku.

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu kvuli konci války na Ukrajině prodělal několik infarktů, což ale nelze přisuzovat konci války, neboť Šojgu prodělává několik infarktů denně zcela běžně.

Válka je tedy u konce a nyní začne další kapitola celého světa. Je nutné vrátit svět do doby před válkou, pomoci Ukrajině se postavit zpět na nohy a vymyslet, co s Ruskem.

Celý svět tak upíná své zraky právě k poslanci Brázdilovi, který má jistě plán, co dál. Ostatně o ANO je známo, že všichni včetně Babiše mají pokaždé plány, co dál. Není to jen podbízivé hnutí hezkých slibů. Oni mají na každý problém řadu řešení.

Počkejme si tedy, s čím poslanec Brázdil zase přijde a jak opět udělá svět lepším.

 

Kandidáti na prezidenta České republiky přibývají dosud rekordním tempem a podle předběžných odhadů by do konce roku mohlo být kandidátů více než samotných voličů.

Zatímco v dubnu jsme měli jednoho nového kandidáta za měsíc, v květnu to byl jeden nový kandidát týdně. Při zachování trendu budeme mít v červnu jednoho kandidáta denně, v červenci nového kandidáta každou hodinu, v srpnu za minutu, v září za sekundu atd. Reálně tak hrozí, že v prezidentských volbách bude kandidovat více lidí, než kolik jich bude volit.

Při současném exponenciálním růstu navíc hrozí i situace, kdy budou například všichni občané v České republice kandidovat a zůstane třeba pouze jeden volič. Tento volič už se nebude moci vymluvit na to, že jeden hlas nic nezmění, protože jeho hlas bude zároveň jediným hlasem. Pokud by navíc zůstali voliči třeba jen dva a každý v prvním i druhém kole volil jiného kandidáta, mohlo by poprvé v historii České republiky dojít k remíze.

Vzhledem k počtu kandidátů momentálně řeší televizní studia, kam je všechny umístí u předvolebních debat. Aktuálně padají i návrhy, že by byl osloven ruský prezident Putin s žádostí o zapůjčení jeho nekonečného stolu, u kterého by se kandidáti k debatě sešli.

Jedna blondýna říká kamarádce : představ si, že mi včera ten můj řekl, že sem kurva ! A cos udělala ?? No co by – vyhodila sem ho z postele i se všemi jeho kamarády !!!

Cikánka prodává koně. Přijde za ní chlap a ptá se: kolik stojí? Cikánka: dvacet tisíc. Chlap: to je drahý! Ten kůn je vyhublej! Cikánka: on né vyhublej, on štíhlej. Chlap: on kulhá. Cikánka: on tak divnou chůzi má. Chlap: můžu se na něm projet? Cikánka: můžete. Chlap nasedne na kůn narazí do zdi. Chlap na to: paní, ten kůn je slepý! Cikánka: on né slepý, on odvážný … )

A pár tweetů od Dojnice:

  • Ten výpadek proudu v Praze je havárie nebo už to začalo?
  • Doba je tak hektická, že jsme my očkovaní úplně zapomněli, že jsme dávno měli chcípat po milionech.
  • Těch 5000 na dítě jen jednou měsíčně, jo? To se Andrej moc nevytáh….
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*