Jak si vybrat nejlepší sázkovou kancelář
Sdílet článek:

Chcete začít s online sázení a nevíte, jak si vybrat sázkovou kancelář, u které si otevřete svůj herní účet? Stačí se držet pár jednoduchých rad a budete si moct vybrat ideální sázkovou kancelář, která bude ideální pro vaše potřeby. Pojďme se podívat na to, na co byste se měli při výběru zaměřit.

Zákaznická podpora

Kvalitní sázková kancelář by měla mít špičkovou zákaznickou podporu. Možná vám to přijde jako zbytečnost, ale kvalitní zákaznická podpora je něco, co oceníte v případě, že se setkáte s problémy nebo máte dotaz, který potřebujete rychle zodpovědět. Proto mají nejlepší sázkové kanceláře v ČR zákaznickou podporu v režimu 24/7, abyste se mohli kdykoli spojit s někým, kdo vám pomůže. Česká sázkovky mívají možnost kontaktovat podporu telefonicky, u zahraničních je nejčastější forma online chat a email.

Nabídka možností platby

Platební metody jsou důležité jak pro vklady na herní účet, tak i pro výplaty výher zpět k vám. Dnes jsou naprostou samozřejmostí platební karty, které akceptují snad ve všech online sázkových kancelářích, ale také jsou velmi populární elektronické platební peněženky, jako je například Skrill nebo Neteller. Díky nim můžete ušetřit na měnovém kurzu, pokud sázková kancelář neakceptuje české koruny, protože banky mají často nevýhodné směnné kurzy. Kromě toho jsou ještě trendem kryptoměny, jako je Bitcoin, Litecoin nebo Ethereum. Díky kryptoměnám můžete platit anonymně, bezpečně a velmi rychle.

Široká nabídka sázek

Různé sázkové kanceláře mají svá specifika v tom, na co se specializují. Díky raketovému růstu popularity e-sportů se také objevují především zahraniční sázkové kanceláře, kde na e-sporty můžete sázet. Milovníci českých soutěží v hokeji a fotbalu by se zase měli primárně podívat po domácích sázkovkách, které nabízejí největší výběr českých soutěží. Čím více sázek je v nabídce, tím spíš zůstanete sázkovce dlouhodobě věrní, protože si vždy vyberete ze široké nabídky.

Platná licence

Online hazard je v České republice přísně regulován a díky tomu jsem zde hráči velmi dobře chránění před podvody a casina a sázkové kanceláře jsou pod přísným dohledem a musí nabízej opravdu kvalitní a férové služby. Vždy doporučujeme zásadně hrát jen v sázkových kancelářích s platnou licencí, abyste měli jistotu, že v případě problému nebo sporu jste dobře chráněni. Zákaznická podpora by vám na vyžádání měla obratem poskytnout informace o licenci, abyste si před otevřením účtu mohli ověřit, že budete hrát v sázkové kanceláři s platnou licencí.

Sázkové kurzy

V případě online sázení mohou být mezi jednotlivými kancelářemi značné rozdíly v sázkových kurzech, které nabízejí svým sázkařům. Proto si porovnejte jaké nabízejí sázkovky kurzy ve srovnání se zbytkem trhu, abyste zbytečně neměli nízké kurzy a nepřipravovali se tím o část výhry.

Uvítací bonusy

Dnes je díky obrovské konkurenci na trhu naprosto běžné, že online sázkové kanceláře nabízejí novým hráčům speciální uvítací promo bonusy, aby přilákaly co nejvíce hráčů. Díky těmto bonusům můžete získat extra peníze do hry nebo bezplatné sázky a tím zlepšit svou celkovou bilanci. Uvítací bonusy ale mají svá vlastní pravidla a proto doporučujeme, abyste si pravidla dopředu přečetli, abyste potom zbytečnou chybou o získaný bonus nepřišli. V případě nejasností se obraťte s dotazem na zákaznickou podporu, která vám vše ráda vysvětlí.

VIP program

Většina sázkových kanceláří nabízí kromě uvítacích bonus také VIP programy, které jsou vytvořeny, aby odměňovaly věrné hráče. Ti mohou za věrnost získat například cahbacky, lepší sázkové kurzy, přednostní podporu, přístup ke speciálním akcím a mnoho dalších výhod. Čím více sázíte, tím více získáte.

Díky těmto základním oblastem, na které byste se měli zaměřit, si můžete snadno vybrat přesně tu pravou sázkovou kancelář, která vám poskytne kvalitní zážitek ze kterého vy získáte co možné nejvíce. Zároveň si tím zajistíte bezpečí svých peněz a jistotu, že s vámi bude jednáno férově.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*