Jourová tvrdí, že EU nikdy nikoho neomezovala a nenutila se očkovat
Sdílet článek:
A musím na úvod říct, že toto její idiotské prohlášení již baví celý svět. Píše se o něm (resp. o Jourové) nejen po celé EU, ale i ve Velké Británii nebo USA. Samozřejmě mimo mainstream. Kdo totiž sledoval fašistickou politiku EU i jednotlivých vlád – včetně domovského hnutí ANO Věry Jourové, které na „odchodnou“ uzákonilo povinné covid „očkování“ pro některé profese a všechny nad 60 – ten ví, že Jourová jednoduše lže jako když tiskne.

Mnoho dalších zemí určilo takzvané „očkování,“ které ovšem není očkováním, neboť chorobu můžete dostat i přenášet, jako povinné pro některé věkové či profesní skupiny (např. Itálie, Německo, Francie, …)- a Sorosovo Rakousko dokonce pro všechny dospělé (zrušeno to bylo až nyní a to poté, když v Rakousku došly léky na trombózu a začalo být jasné, proč tomu tak je).

EU podporovala diskriminační protiústavní kroky proti neočkovaným, včetně zákazů využívání některých jinak zcela běžných služeb a EU dala plnou podporu i všem firmám, které budou zcela bezdůvodně neočkované propouštět (např. ve Francii Macron nechal propustit asi 15 tisíc neočkovaných zdravotníků).

Úvahy o zavádění plošného povinného očkování (nebo alespoň pro některé skupiny obyvatel) se v EU také vedly, ale v té době ještě neměla EU kompetence v oblasti zdravotnictví nadřazené národním státům. Nicméně EK nyní protlačila na další rok covid pasy, takže dala najevo, že opět hodlá neočkované diskriminovat na jejich právech, ale diskriminovat bude i ty, kdo mají takzvané „očkování“ prošlé a již více dobrovolně nenastaví své rameno.

A připomínám, že nedávno se EK dokonce sešla, aby se dohodla na způsobu, jak na podzim donutit k „očkování“ vzpurných 100 milionů dospělých neočkovaných Evropanů, ale také děti pod 12 let, jichž je v EU očkováno jen velmi málo. EU dokonce hodlá tlačit i na pediatry.

Věra Jourová – eurokomisařka pro evropské hodnoty a transparentnost – neprojevuje hodnoty ani transparentnost. Každý ví, že eurokraté a další globální byrokraté trvali na tom, aby jejich obyvatelstvo bylo očkováno nebo bude jejich život – a mnohdy i živobytí – omezen. Tvrdit opak je nestoudná urážka veřejnosti, což je samozřejmě charakteristická praxe bruselských papalášů.

Tvrzení vysoké představitelky EU, že blok nikdy netlačil lidi k tomu, aby se nechali očkovat proti covidu, se setkalo s negativní reakcí kritiků.

Vysoká představitelka EU v úterý ohromila přihlížející poté, co tvrdila, že blok nikdy netlačil své občany k tomu, aby se nechali očkovat proti COVID-19, aby jim byl umožněn přístup k veřejným službám, a že tvrzení o opaku byla šířena hlavně těmi, koho popsala jako „aktivisty proti očkování“.

Toto zcela lživé prohlášení přichází v době, kdy se EU připravuje na obnovení svého nadnárodního systému COVID pasů, které prokazují, zda je držitel očkován a / nebo posílen proti této nemoci, což  umožňuje členským státům EU zavřít doma své vlastní lidi nebo je opět omezit na jejich právech.

Navzdory již schválenému obnovení COVID průkazů EU do poloviny roku 2023 aminulému tlaku EU na zavedení celounijního režimu povinného očkování, Věra Jourová – komisařka EU pro „hodnoty a transparentnost“ – na zasedání zvláštního výboru bloku pro pandemii COVID-19 tvrdila, že organizace nikdy ani neuvažovala o tom, že by nutila lidi k očkování a nějak je diskriminovala.

„Nikdy jsme netlačili na lidi, aby dostali vakcínu jako podmínku pro přístup k veřejným službám nebo zdravotnickým službám,“ řekla Jourová a zároveň tvrdila, že EU nikdy neuvažovala o povinnosti nechat se očkovat (!!!).“

Jourová naopak tvrdí, že lži o tom, že „pokud nebudete očkováni, nedostanete se do veřejných prostor nebo nezískáte přístup ke službám (!!!)“ byly propagovány hlavně těmi, co popsala jako „aktivisty proti očkování“. Tedy podle Jourové jsme my neočkovaní nikdy nebyli nijak omezeni na svých právech!!!

Zatímco Jourová se zdá být svým tvrzením jaksi přesvědčena, její prohlášení se setkalo s nedůvěrou ostatních, zejména zvolený poslanec Evropského parlamentu Cristian Terhes se Jourové zeptal, zda komisařka skutečně „myslí vážně“  prohlášení, které učinila.

„Paní komisařko, musím vám říci – a prosím, podívejte se na mě – paní komisařko, myslíte vážně to, co jste právě řekla?“ zeptal se rumunský politik.

„Mluvíme o základních právech každého občana EU a právě jsme slyšeli, že díky tomuto zelenému certifikátu nebyli lidé nuceni nechat se očkovat,“ pokračoval. „Myslíme to vážně? Můžete se podívat lidem do očí, občanům Evropské unie, kterým  to říkáte?“ …

A na závěr připomínám, že Jourová naši zemi zastupuje v EK již dvě volební období. Opakovaně ji tam poslal Babiš, který k tomu dostal mandát od svých voličů….

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. tak jsem asi byl ve snu,když tady Babiš udělal s Vojtěchem rozdělení a Válek v tom pokračoval,taky bych soudružku rád viděl v pozici člověka,kterej musel odolávat idiotům v práci,byla to velká zábava,když mi říkali,že chcípnu a moje děti taky,jsem sobec který to roznáší a já byl pořád kvůli některýmu z nich v karanteně a oni to roznášeli a ještě se litovali,pěkné bylo povídání -až vy neočkovaní chcípnete- konečně bude dostatek bytů-jo to je moje zkušenost.Nic jsem těm debilům neříkal a ani ted neříkám-když už je jasno,nemám potěšení v hrůze druhého.A ty bruselskej hnuse si pamatuj,že mě musíte svázat-jinak na vás kašlu-vraždící špíno a zkus přijít,to víš že se dobrovolně testovat genově upravenou experimentální sračkou z výtažku šimpanzů a mrtvol nedám.Vrazi at zabijí zase vrahy-to je váš úděl-užiteční idioti

  2. Pravdu má, bruselosoudružka moudrá! Židy v koncentrákách také nikdo nenutil umírat, stačilo přeci v plynové komoře nedýchat!

  3. Toto hovězí už má asi zatemělí mozek ( i když pochybuji, že vůbec nějaký má ) z té eurohujerské slávy. Aber er wird einen Tag kommen und wird angeklagt.

  4. Sedmilhářko prolhaná! Nikdo nikoho nenutil, kdepak…jen nesmíš vůbec NIC, cestovat, chodit do restaurace, a dokonce drzá babo např. ve zdravotnictví si neškrtneš a běž si hledat něco jiného… Na jaře v Itálii bez “bumážky” bych si ani nezalyžoval, totéž ale bylo i tady v ČR. Sakra…ta mně zvedla.

  5. takový morální odpad společnosti bude diktovat občanům jak mají žít. Jakto, že to lidé nechali dojít až sem

  6. Má cenu se k něčemu tak odpornému vyjadřovat? Toto je akorát na pár facek, aby se jí rozbřesklo.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*