Karel III: Král, který předá zemi islámu
Sdílet článek:

SLOVANKA

Je hned několik důvodů proč se nyní nestane králem Charlesův syn William, jak se v jednu dobu tvrdilo (dokonce i Charles před lety oznámil, že bude „přeskočen“), ale právě Charles, tedy brzy již Karel III.

Jednak je spolu s Klausem Schwabem čelním aktérem Velkého resetu a podporovatelem Agendy 2030, včetně klimatické agendy a depopulace. Dalším důvodem je jeho velmi silná inklinace k islámu, kterou se již v minulosti nijak netajil.

Pokud by se Karel III. dožil vysokého věku jako jeho matka, pak by mohl na trůnu setrvat zhruba 20 let. Jenže to je v současné situaci Velké Británie období, během kterého by měla postupně přecházet na právo šaría.

Za loňský rok zaznamenalo Spojené království historicky nejhorší invazi – do země přišlo více než 700 tisíc muslimů, kteří si samozřejmě záhy sloučí rodiny. Ze 700 tisíc bude několik milionů. A další se narodí.

K tomu si přičtěte ty, kteří již v zemi jsou. Mnoho britských měst má také muslimského starostu – a to v čele s Londýnem, kde je Sadiq Khan v čele metropole již druhé volební období.

Muslimové začínají požadovat zavedení práva šaría a podobné výjevy jako ten ve videu níže, jsou v zemi běžné. Tento imám je jedním z těch, kdo požadují zavedení alespoň některých aspektů práva šaría v zemi:

Zastavení muslimské invaze nakonec nepodporuje ani většina tamních zákonodárců. Nedávno se hlasovalo o přijetí zákona, který by invazi – a tedy výměnu obyvatel zastavil. Pouze 289 poslanců hlasovalo pro návrh zákona, 230 hlasovalo proti a 131 se ani neobtěžovalo hlasovat.

Zákon tak nebyl schválen, což znamená, že pokračující invazní příliv se nezastaví.

V čele země již ostatně není Brit, ale Ind. Příchod hinduistického premiéra Rishiho Sunaka v říjnu 2022 do čela britské vlády je však možná jen jakousi přípravou na ty, kdo přijdou po něm. Aby si původní obyvatelstvo zvyklo na cizince v čele země.

Příště to bude s velkou pravděpodobností muslim.

Příchod muslima Humzy Yusafa v březnu do čela skotské vlády je však již jasným problémem.

Víceméně se ani on sám netají tím, že by chtěl mít ve Skotsku víc muslimů. Část z uvedených 700 tisíc příchozích ilegálů tak může zakotvit v poměrně malém Skotsku.

Skotský lid zřejmě bude poměrně rychle vyměněn.

Skutečnou katastrofou je však nástup milovníka islámu, potomka Windsorů a prosazovatele globalistické agendy, Karla III, na britský trůn.

Charles již mnohokrát slovně podpořil islám a netajil se ani přáním, aby se při jeho korunovaci četly úryvky z Koránu.

V minulosti dnes korunovaný král například prohlásil: „Islám je jedním z největších pokladů nahromaděné moudrosti a duchovních znalostí, které má lidstvo k dispozici.“

Toho si samozřejmě všímají také muslimové, u kterých je coby káfir docela populární. Ve videu níže, které je poctou muslimů Karlu III., najdete i výše uvedený výrok, který nový král před časem pronesl…

Dvacet let vlády v zemi, která se velmi rychle demograficky mění, v zemi, kde již v některých městech převládl islám, by bylo právě tak akorát na to, aby zemi předal těm, kdo si ji jinak zřejmě sami převezmou – a možná dokonce zcela demokraticky.

Tak jak si již 2x zcela demokraticky zvolili Khana nebo méně demokraticky, jak byl dosazen současný skotský premiér.

Úkol, který bude mít Karel III je tedy celkem jasný: definitivně předat zemi těm, kdo si ji již po částech přebírají…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

 1. Bohužel 🙁 Slovanko, máte pravdu. Co teď sledujeme je úpadek Západu pod vedením USA 🙁

  • R.Co ted čteme od Vás je pouze Vase přání které si přeje také někdo jiný.Je těžké uhodnout komu by to setsakra když plyn nevyšel seklo.

   • Zmatený text, zmatené myšlenky… Pokud vás na pochůzce zachvátil fialový mor, tak by vám mohl pomoci plyn z Německa. Tam mají z plyny bohaté zkušenost 🙂 A tímto krokem byste snížil i svoji osobní uhlíkovou stopu na 0, což by prospělo nejen přírodě. Zvažte to, až tady budete zase anonymně pogdakávat :-)))

    • R.Máte v tom zmatek pane.Já totiž vůbec nic nevím.Nemám totiž ty Vase informace z toho spravneho zdroje.Ja se jenom ptám jak se pozná ten zapadní úpadek, a proč už jste z toho zapadniho úpadku neutekl do nějakeho kopce růstu.Děkuji za informaci.

     • A přitom stačilo napsat, že jste takový internetový Pepek Vyskoč :-))) // Úpadek Západu? Vždyť je to očividné! Inflace v USA, které přestává zvládat své masivní zadlužení + kupa dalších problémů. Inflace v EU kolem 9%, u nás 15-17%, nesmyslný GreenDeal, čím dál tím více socialismu, který vede k totalitě. Atd. Atd. A celý ten slavný Západ s USA v čele začíná válcovat hegemon Čína s dalšími zeměmi (BRICS). Atd. Atd. // Kde jste byl celou dobu, že o tom nic nevíte??? // Proč jsem neutekl? Protože jsem Čech a jsem tady doma! A vy mne rozhodně vyhánět nebudete! Je vám to jasné ?!

 2. R.Zase v tom máte zmatek pane.Já jenom vždy z neznalosti věcí a v touze po těch správnych informací kterými disponujete Vy se poze ptám.Proč třeba nezahodite koruny,eura,dolary a nenakoupite třeba rubly,rupie,juany a nejdete podnikat do BRICS? Ale ja Vás pane nevyhánim z toho prohnileho zapadu,naopak nabizim řešení.Nekteři utikají z RF,Vy a Vam podobni můžete zase tam do toho růstu(naprosto dobrovolně z toho zapadniho úpadku),všichni budete spokojeni a na svetě už bude konečně klid.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*