Nejlepší smartphony ke koupi v roce 2023 pro studenty
Sdílet článek:

Jak vstupujeme do roku 2023, trh smartphonů je zaplaven širokou škálou modelů různých značek. S tolika dostupnými možnostmi může být zdrcující vybrat ten správný smartphone, zejména pro studenty. Dobrý smartphone by měl být schopen provádět základní úkoly, jako je psaní poznámek, procházení internetu a udržování kontaktu s přáteli a rodinou. V tomto článku se podíváme na některé z nejlepších smartphonů, které lze koupit v roce 2023 pro studenty.

1. Apple iPhone 14

iPhone 14 je jedním z nejočekávanějších smartphonů roku 2023. Očekává se, že přijde s 6,1palcovým OLED displejem a výkonným čipem A17 Bionic, který jistě zajistí rychlý a plynulý výkon. Očekává se, že fotoaparát bude dalším vrcholem tohoto zařízení s trojitým objektivem, který zahrnuje 64MP primární snímač, 16MP ultraširokoúhlý objektiv a 12MP teleobjektiv. Mezi další funkce patří konektivita 5G, vylepšená výdrž baterie a elegantní design. Očekává se, že iPhone 14 bude na drahé straně, ale těm, kteří chtějí špičkové zařízení, se vyplatí investovat.

2. Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 je dalším chytrým telefonem, na který bychom se měli těšit v roce 2023. Očekává se, že přijde s 6,5palcovým Dynamic AMOLED displejem a výkonným procesorem Exynos 2200, který jistě zajistí rychlý a plynulý výkon. Očekává se, že nastavení fotoaparátu bude zahrnovat 108MP primární snímač, 12MP ultraširokoúhlý objektiv a 10MP teleobjektiv. Očekává se také, že zařízení přijde s 5G konektivitou, vylepšenou výdrží baterie a aktualizovaným designem. Očekává se, že Samsung Galaxy S23 bude na drahé straně, ale je to dobrá volba pro ty, kteří preferují zařízení Samsung.

3. Google Pixel 7

Google Pixel 7 je skvělou volbou pro studenty, kteří preferují čistý a jednoduchý Android. Očekává se, že přijde s 6,2palcovým OLED displejem a výkonným procesorem Snapdragon 8 Gen 1, který jistě zajistí rychlý a plynulý výkon. Očekává se, že fotoaparát bude dalším vrcholem tohoto zařízení s nastavením dvou objektivů, které zahrnuje 50MP primární snímač a 12MP ultraširokoúhlý objektiv. Mezi další funkce patří konektivita 5G, vylepšená výdrž baterie a elegantní design. Očekává se, že Google Pixel 7 bude cenově ve střední třídě, což z něj činí dostupnou volbu pro studenty.

4. OnePlus 11

OnePlus 11 je skvělou volbou pro studenty, kteří chtějí špičkové zařízení za dostupnou cenu. Očekává se, že přijde s 6,7palcovým AMOLED displejem a výkonným procesorem Snapdragon 8 Gen 1, který jistě zajistí rychlý a plynulý výkon. Očekává se, že nastavení fotoaparátu bude zahrnovat 50MP primární snímač, 16MP ultraširoký objektiv a 5MP makro objektiv. Mezi další funkce patří konektivita 5G, vylepšená výdrž baterie a elegantní design. Očekává se, že OnePlus 11 bude cenově ve střední třídě, což z něj činí skvělou hodnotu pro studenty.

5. Honor Magic 5 Pro

HONOR Magic 5 Pro prodej je dalším chytrým telefonem, na který se můžete těšit v roce 2023. Očekává se, že přijde s 6,81palcovým OLED displejem a výkonným procesorem Snapdragon 8 Gen 2, který jistě zajistí rychlý a plynulý výkon. Telefon je dodáván s trojitým fotoaparátem včetně 50MP širokoúhlého fotoaparátu, ultraširokoúhlého fotoaparátu a periskopového teleobjektivu. Špičkový je také přední fotoaparát s 12megapixelovým 3D hloubkovým fotoaparátem. Pro studenty, kteří milují focení nebo natáčení videí, je Honor Magic 5 Pro vynikající volbou. Díky pokročilému kamerovému systému můžete pořizovat vysoce kvalitní snímky a videa, která konkurují profesionálním fotoaparátům. Co se týče výdrže baterie, Honor Magic 5 Pro nezklame. Dodává se s 5 100 mAh baterií, která snadno vydrží celý den náročného používání. Zařízení také podporuje 66W rychlé nabíjení, což znamená, že jej můžete rychle nabít a vrátit se k jeho používání během okamžiku.

Závěr

Výběr správného smartphonu je zásadní pro studenty, kteří chtějí zůstat ve spojení, produktivní a zábavní na akademické půdě. Ať už potřebujete zařízení pro psaní poznámek, procházení webu nebo pořizování fotografií a videí, k dispozici je mnoho vynikajících chytrých telefonů, které nabízejí řadu funkcí a schopností, které vyhovují vašim potřebám. Doufám, že vám tyto možnosti pomohou udělat to nejlepší rozhodnutí právě pro vás.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Vzhledem k tomu, že zde uvedené mobily mají sloužit studentům, beru článek jako vtip. Kdopak ty velmi drahé mobily studentům zaplatí? Že by tatínek s maminkou, kteří už dnes neví, jak co zaplatit při rostoucí drahotě? Autor článku je totální mimoň.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*