Kdo lže ten i krade
Sdílet článek:

Vláda premiéra Petra Fialy chce vyhlásit válku dezinformátorům. Tak to přeložíme do češtiny. Nemám potřebu používat slovo dezinformátor a dezinformace, protože mi stačí krásné české lhaní a lhář. Prý hlavně proti covidovému lhaní. Hlavně chtějí potlačit bludy o koronaviru či očkování. Dokonce se má zaměřit na konkrétní šiřitele lhaní.

Kubek nás nazval plácaly a zasévači neklidu co lžou o covidu a mně to není jasné. Ještě nikdo nikdy mi nevysvětlil v čem lžeme my, tak zvaní lháři covidoví. Spíš nám lžou politici a je docela snadné se přesvědčit. Stačí jen zavzpomínat a tak vyvrátit tvrzení politiků a psychologů, že lidé jsou schopni si zapamatovat jen tři měsíce z politické scény. Musím říct, že nás strašně podceňují, protože my si pamatuje všechno co nám provedli, čím nás zradili a komu nás prodali.

Dříve se tvrdilo covidu

 • Jedna vakcína a máte pokoj
 • Pak druhá vakcína a máte pokoj
 • Pak třetí dodatečná a máte úplný pokoj
 • Očkovaný se nemůže nakazit a zemřít
 • Očkovaný nenakazí očkovaného
 • Mrazáky před krematorii jsem neviděla a jsem tomu ráda. Dokonce i pohřební služby si nestěžovali že by nestíhali pohřbívat nebožtíky.
 • Denně tisíce mrtvých. Ani to není pravda. Podle nich 36 000 za rok a podle dalších to bude přímo na covid ani ne polovina.
 • Přeplněné nemocnice, ale tábor na Letné neošetřil ani jednoho pacienta. Nikdy nám neukázali přeplněné nemocnice, jen nám to sdělovali s patřičnou hrozbou smrti.
 • Zničený zdravotní personál a mohou za to očkovaní. Může za to vláda, které pouští mladé doktory námi zaplacené z našich daní do ciziny a my máme nedostatek lékařů. Vše zachraňují lékaři v důchodu.

Dříve nám tvrdila nová vláda:

 • Nebude se zdražovat. Tak to je opravdu k smíchu. Stačí zajít do obchodu s potravinami a hned víte kdo nám lhal.
 • Nebudou se zvyšovat daně. Počkáme si co vymyslí tahle podařené Pětka.
 • Zrušíme nouzový stav. Jasně že ho zruší, protože budou mít Pandemický zákon. To jim na šikanu obyvatel bude stačit.
 • Pandemický zákon neschválíme. Jojo, povídali, že mu hráli. Už je na pořadu dne a pak si uvolní ruce pro svoje loutky v české zemi.
 • Uděláme něco s cenou energií. Neudělali nic i když v Čezu má většinu stát, tady my lidé. Máme energetickou chudobu a rychlými kroky ji dobíhá chudoba potravinové.

Lékaři kteří zůstali a snaží se o nápravu mohou přijít o práci

Za lháře jsou označováni někteří lékaři, kteří například vystupují na demonstracích namířených proti vládním opatřením. Mluvčí resortu zdravotnictví uvedl, že tito zdravotníci spadají pod Českou lékařskou komoru a ta si na ně může došlápnout. Můžou dostat pokutu od tří do třiceti tisíc korun, nebo můžou být podmínečně či trvale vyloučení z komory.

No vidíte. Být „lhářem“ podle politiků je skoro smrtelný hřích a tak si říkám do kolika politiků a naší vlády by při každé lži uhodil blesk. To by se blýskalo tak, že bychom nemuseli svítit ani v noci. Nějak si světoví vládci nespočítali kolik nás „lhářů“ vlastně je. Ke jejich smůle jsou nás milióny po celé světě a co začala Kanada se bude posouvat dál a dál. Možná že si premiéři vezmou příklad z toho kanadského a zalezou někom do díry ze strachu před hněvem obyčejných lidí.

 

MILENA DOUŠKOVÁ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*