Klaus a Zeman strhli masku z našich zdegenerovaných spoluobčanů
Sdílet článek:

PETR ŠTĚPÁNEK

Něco takového tu už dlouho k vidění nebylo. Hosty speciálního vydání Událostí, komentářů na ČT24 (12. 3. 2024) k 25. výročí našeho přijetí do NATO byli exprezidenti Václav Klaus a Miloš Zeman. Pokud jste to neviděli, doporučuju podívat se zpětně. Proč? Protože Klaus a Zeman strhli masku z našich zdegenerovaných spoluobčanů. Pojmenovali naši současnost včetně onoho celého ukrajinského šílenství pravými slovy. A co následovalo? Psudoliberální póvl, který našemu veřejnému prostoru momentálně dominuje, to psychicky nevydržel.

Smršť neobolševických reakcí, proč vůbec Česká televize tyhle dva na obrazovku pustila a že něco takového se nesmí říkat, od celé řady našich spoluobčanů, kteří zcela prostomyslně vyjevili, co jsou zač a jaké jsou jejich skutečné představy o demokracii, byla zdrcující.

Neexistuje žádná jiná skupina obyvatel, u níž je tak propastný rozdíl mezi tím, jak vysoké mínění oni sami o sobě mají, a tím, jací ve skutečnosti opravdu jsou. A co jsou? Jsou to obyčejní bolševici ducha, úplně stejní jako byli ti nejubožejší totalitní sekerníci naší socialistické minulosti. Hrají si na demokraty, ale demokracii vyznávají pouze, když je po jejich. Ale abychom si správně rozuměli. Když používám slovo bolševici, nemyslím tím ony rudé postavy z učebnic dějepisu, nýbrž totalitní způsob uvažování shodný pro všechny totalitní ideologie. Myslím lidi, v jejichž světě existuje jen jedna jediná pravda, ta jejich, a ostatním je proto nutné zavřít hubu.

Tohoto pseudoliberálního póvlu jsou už opět plné sociální sítě, a speciálně síť X (dříve Twitter), jsou ho plné redakce médií hlavního proudu, ovládá řadu státních orgánů včetně těch vládních, ba dokonce i zpravodajské služby. Nepodceňujme to. Máme totiž jednu z posledních šancí se těmto neobolševikům vzepřít. Ale pozor, už se nešikují pod vlajkou rudou, jejich barvy jsou dnes jiné: černá s lebkou a zkříženými hnáty, zelená, fialová, duhová. Neuděláme-li to, zavlečou nás zpátky do totality.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. Myslím, že nezavlečou. Existuje jistá magická hranice, pod níž nesmí podpora strany, vůdce, ideje klesnout. Jak ji mine, hroutí se. A libodemo se hroutí po celé Evropě. Za chvíli do ní přestanou dávat i sponzoři prachy a to bude klíčové. Žádný sponzor nechce lůzra, toho pustí jak horký brambor. Tohle se posere.

    • Nic takového se bohužel neděje, jen dochází k obměně. Jaké byly naděje z voleb v itálii a kdeže jsou? U nás se zas prostřídají ld z odsky za ld z ano. Dokonce už i SPD se tentokrát asi přidá, aby skončila v propadlišti dějin jako další věci veřejné.
      Ano, lidem dochází, že je to všechno špatně, ale vůbec nejsou schopni si vzpomenout, co jejich favorit dělal před čtyřmi lety – volí jen záložní kádry a kára jede dál.

  2. K.D.Ta libodemo se hroutí tak,że kdyby EU otevřela hranice,tak se tam nahrne půlka světa.No a tam kde se to prý ne…. se nehrne nikdo.To je ta pravda.Vše ostatní pouze přání,aby se to po…..Tak snad se někdy za tisíce let doćkají, ať mají taky trochu radosti.

  3. E.K.Tak důležité je,že aspon Vy máte přehled o tom jak se libidemo hroutì v Evropě.Pan autor by měl znovu zažìt ty pravé bolševiky,a s tim svojim hárem by mohl učit tak leda topiče v kotelně přikladat do kamen.No a pan neomylný s akcí čisté ruce by měli zavzpomìnat,jak nás hnali do kapitalismu lady Thatcher a žadná jiná volba.Dneska by zase curýk.Jenomže rozkrást je vždy jednodušší než něco vybudovat.A od těch třech to nemůžeme čekat(to budovánì).Tak nadávají aspoň na jakési neobolševiky.Považte v dnešnìm bezohlednèm kapitalismu jak v 19 stoletì.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*