Konečně už mluví i někteří systémoví němečtí politici otevřeně o obrovské rekordní kriminalitě migrantů
Sdílet článek:

ROMAN BEDNÁR

Ve středu jsem v mém článku psal o prvním vládním politikovi, který toto téma otevřel: „Herbert Reul ministr vnitra Severního Porýní-Vestfálska se odvážil konečně jako první přední německý politik říci pravdu ve věci, kterou především Zelení a prosystémová média neustále zamlčovali, a pokud to řekli politici AfD, tak byli označováni jako nenávistní xenofobové, rasisté a nacisté…..“

Nyní přišel politik z Hesenska, který mluvil o obrovské kriminalitě migrantů ve Frankfurtu.

57,4 procenta zločinců ve Frankfurtu jsou migranti! Bašta zločinů migrantů je ve Frankfurtu nad Mohanem železniční nádraží.

Nový šokující rekord: 12 530 trestných činů, více než 50 procent všech pouličních loupeží ve Frankfurtu se odehrává pouze ve čtvrti nádraží.

Nový hesenský ministr vnitra Roman Poseck (53, CDU) nyní poslal několik set svých policistů do drogového a kriminálního pekla ve čtvrti nádraží.
Už potřetí během několika dní. Ve čtvrtek večer přišel s policisty i sám osobně.

Ministr prohlásil: „Zločinci si musí být jisti, že ve staniční čtvrti už nejsou v bezpečí. Dosud byli občané varováni před staničním obvodem, já teď ale chci, aby byl pro ně opět bezpečný.“

Až do pozdních večerních hodin hlídkoval na Kaiserstrasse poblíž hlavního nádraží ministr vnitra s policií.

Poseck to hodnotí následovně: „Chceme zde udržet kontrolní tlak! Kriminalita migrantů je zde obrovská, o tom není pochyb. Na vlakovém nádraží a v jejím okolí je to velmi vysoké.”

Jak je možné, že tolik migrantů páchá ve Frankfurtu trestnou činnost?

Poseck to vidí takto: „Frankfurt má jednu z největších německých vlakových stanic a máme největší letiště v Německu. Bohužel taková mezinárodní atrakce znamená, že do Frankfurtu přijíždí mnoho migrantů, kteří jsou zločinci.“

roman-bednar.com

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*