Kybernetický útok na poslance?
Sdílet článek:

Tak se vám podívám na poslední zprávy a co nevidím – poslanci jsou prý obtěžováni emaily od těch, kdo mají výhrady vůči pandemickému zákonu! Já si vždycky myslel, že takováto iniciativa by měla být naopak oceňována. Nevolají snad právě současní vládní politici, odkojení Vaškem Havlem, po angažovanosti lidí, po vytvoření občanské společnosti s aktivním zájmem o věci veřejné, bez níž prý demokracie zajde na úbytě? A ejhle – sotva člověk projeví svůj názor, je to bráno jako kybernetický útok na zákonodárce, kteří prý nemohou v klidu pracovat…

Další zpráva hovoří o tzv. „vakcíně pro odpírače“. Jsou ti, kdo s ní přicházejí, opravdu padlí na hlavu? Lidé, kteří nepodlehli očkovací propagandě až do dnešního dne, jsou přece natolik inteligentní, že se sotva nechají nachytat na Novavavapfexer, či jak se ten vynález zkázy jmenuje!

Kamarád se právě vrátil z Polska a řekl mi, že tam nikdo žádné roušky nenosí a pokud se někdo takový najde, ostatní se smějí a říkají mu covidián. O tom se ale u nás nikde nepíše, nevíte někdo proč?

A pak tu máme Ukrajinu… Černochová tam chce poslat dělostřelecké náboje, nevím na co. Kdyby Rusové opravdu chtěli (jako že nechtějí, co by z toho měli), tak vymažou Kyjev z mapy jedním úderem. Všichni můžeme děkovat Putinovi, že na ty americké (a bohužel nyní i české) provokace nereaguje a že tudíž žádná válka nebude.

Nakonec snad jedno pozitivum – mnozí z těch, kdo se nechali opíchat dvakrát, se potřetí už spálit nechtějí. Jak to tedy bude? Chystá se prý čtvrtá dávka (někdy na podzim), ale kdo nechce na třetí, byl by přece vůl, kdyby šel na čtvrtou, ne? Ona by totiž ta čtvrtá byla ve skutečnosti třetí! To je ale na mě moc vysoká matematika, raději to nechám koňovi a Válkovi, ti mají větší hlavu…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*