Mám malý STAN …
Sdílet článek:

Tady slyším, že si rodina Redlova koupila stan. No a co jako, Vy zlí, závistiví Češi, co nepřejete ani válečným uprchlicím v modelech Louis Vuitton 5000 korun podpory a natož, aby si rodina Redlova mohla koupit malý stan.

Stan je to prý opravdu malý a navíc i dost prázdný, protože jeden z jeho vrchních obyvatelů vyšuměl do USA, aby zkoumal, jak z EU udělat “jednotný stát” po vzoru USA (škoda, že odjel v době, kdy se to mohl dozvědět – prostě válkou, tak jako v USA) a byl detailně proškolen (myslíte, že mu dají čip, aby se jim nezatoulal?), druhý poslal starostům fakturu za pomoc při tornádu, protože “za pomoc obcím jako advokát lobboval”, ale to se na poprvé smetlo ze stolu, protože “je to vyčpělé” (muehehe…), teda až do chvíle, kdy se ukázalo, že ty mafiány pan Polčák s politiky seznamoval on. Hrdinně se vzal členství ve STANu a post europoslance za pár set tisíc měsíčně si naštěstí nechal. Hurááá! Asi aby ho neohrozila Babišova drahota. Třetí, o němž celou dobu nevíme, zda jen blbýho hraje nebo jím je, udělali ministrem školství. Už podal demisi, protože pochopil, že v téhle vládě kazisvětů, kdo uteče, vyhraje. Odborníci o něm píší, že je nejhorším ministrem školství, co kdy byl, protože návrh střídal návrh a změna střídala změnu, kdy za týden bylo vše jinak. Prostě více inkluze, více EUropy, více… a nic z toho. A když se schylovalo k akci, tak úplně náhodou bývalého kandidáta na ministra a consiglieriho STANu ( = účetního, osoby, co drží kasu) trefí dva dny před tím šlak. V 59 letech. Já se mu nedivím…

A nad tím celým stojí Jeho Vykulenost Vít Rakušan, který tvrdí, že jako ministr vnitra s tím nic nemá a funkce se vzdát nemůže, protože nic neudělal. No, Gazdík se vzdal funkce “i když nic neudělal”.

Nějak té nové politické kultůůůře nerozumím.

Nebo se obávám, že jí rozumím až moc.

P.S.: Pan předseda Rakušan včera v OVM říkal, že se mu hlásí noví lidé do strany. Se nedivím. Taky bych se přihlásil do strany, která ti mnoho měsíců dovolí dost otevřeně sněžit na kokeši, vydírat firmy a odlupovat perníček, platit si štětule a ministr vnitra dělá, že o ničem neví!

 

Tomáš Tyl

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*