Mediální katastrofa
Sdílet článek:

DUŠAN NEUMAN

Kdo sledoval debatu mezi doposud nenominovanými kandidáty na prezidenta USA – poprvé v historii se něco takového přihodilo – musel nabýt jediného dojmu – katastrofa. Dementní stařec na práškách. Pokud nejsou šéfové demokratů také dementi, musejí sedět s hlavami v dlaních a vymýšlet jak se zbavit Bidena a kým ho nahradit.

Podle nejnovějších zpráv ze sociálních sítí, a i nejnověji z bašty demokratů MSNBC, Bidenovo vystoupení bylo čirou mediální katastrofou a není pro stranu jiné volby, než ho nahradit někým jiným. Je to též zasloužená katastrofa pro Bidenovy loutkovodiče skupiny vedené Barackem Obamou. Bohužel, zcela objektivně, Trump nenadchl také. Je to pořád sebestředný narcis, který se nedokáže oprostit od pocitu, byť oprávněného, ublíženosti. Moderátor Jack Tapper překvapil nestranností otázek a jen marginálními pokusy pomoci Bidenovi, byť musel vědět, že je to k ničemu. Trump toho nevyužil a stále omílal to samé, aniž přímo odpověděl na některé závažné otázky. Zcela se jim vyhnul. Třeba otázkám zaměřeným na sociální péči, jakými jsou vysoké náklady na péči o děti a budoucnost zdravotního pojištění penzistů Medicare. Stačilo říci na obvinění, že chce tohoto pojištění zrušit, že je to nesmysl. Bohužel se odpovědi zcela vyhnul.

A to nebyla jedna vykličkovaná otázka, kromě opakování, že pod jeho vedením se Americe vrátí její mezinárodní prestiž a domácí velikost, nenabídl žádný detailnější plán, kterým mohl Bidena zcela smést z pódia. Nelze ani sdílet názor konzervativních médií, že Trump by perfektní. Ve srovnání s Bidenem ano, ale na funkci prezidenta USA bylo jeho vystoupení zklamáním.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 3,43 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Trampík? No prostě jen američan, nic víc nic méně. Samolibí narcis, měl by vysvětlit jakým způsobem docílí vrácení mezinárodní prestiže, po těch debaklech, u evropanů nebude problém, ale co dál?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*