Na co čeká Fiala?
Sdílet článek:
Všechny státy okolo přistupují k národním řešením zastropování cen elektřiny, jen naše vláda zbytečně čeká na páteční summit ministrů hospodářství EU.

Všichni víme jak pracuje EU a všichni víme, že summit žádné celoevropské řešení nepřinese. Proto taky přistoupilo k národnímu řešení v nedávné době Německo, Rakousko.

Z ekonomiky samozřejmě už delší dobu prosakují velmi špatné zprávy. Firmy končí, nebo stěhují výrobu třeba do Polska. Předseda naší vlády vyčkává. Zřejmě je to projev vrozeného alibismu, váhavosti a neschopnosti dělat rázná rozhodnutí. Prostě typický člověk z akademické sféry. To že je momentálně předsedou vlády je národní průšvih.

Po mekotavém uječeném populistovi přišel do Strakovky váhavý nepraktický neschopa, který evidentně nestačí na svoji funkci.Můžete ho hájit na základě nějakého ideologického sentimentu, ale chováte se hloupě. Nemůžeme si ho v téhle době dovolit.

Zbytečně ztrácíme čas. Kolik lidí musí ještě zkrachovat, nebo přijít o práci, než se začne něco dít? Nebo se dít nic nebude a tento stát bude naprosto rozvrácen?

Ano tak vážné to je a bude. Každý den, kdy nepřijmeme nějaké rázné řešení trhu cen elektrických energií, jsem k tomuto rozvratu blíž.

Tohle žádný blbý svetr s norským vzorem nevyřeší.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Čím více lidí a firem zkrachuje, tím pro globalisty lépe. Pokud to nebude stačit, budou chtít uvalit na lidi majetkové daně. Zkrachují další a vše propadne státu. A jednoho dne, až zkrachuje stát přijdou věřitelé a milostivě se všeho ujmou a zahchrání nás….
    Tak to má být ale ještě je možnost se tomu vzepřít!

  2. Na co Fiala čeká? Na přes držku. Fackovat tu prolhanou tlqmu dokud by se hýbala. A pak jí fackovat dál. A to co by zbylo pochcat a hodit do kopřiv. Ne na kompost. Ať to aspoň k NĚČEMU je!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*