Narozením Ježíše Covida začal nový letopočet
Sdílet článek:

PAVEL KAMAS

Pro drtivou většinu lidí s neporušenou šedou kůrou a mírou osobní odvahy průměrně obvyklou u homo sapiens europeus začal narozením Ježíše Covida před necelými čtyřmi roky vpravdě nový letopočet. Začal věk velkých objevů.

Například se zjistilo, že existují pandemie smrtelně nebezpečných nemocí, které se šíří pouze televizí a novinami. Naštěstí ale proti nim byla vyvinuta mocná zbraň schopná již po několika posilujících dávkách náhle a nečekaně – ale zato navždy – ukončit nakažencovo trápení.

Začala epocha nového normálu. Je naprosto normální nosit na obličeji kávový filtr z karcinogenní umělé hmoty, ještě v předškolním věku si vybrat jedno ze čtyřiceti dostupných pohlaví, a žrát kvůli klimatickým změnám cvrčky a červy, protože člověk už planetu oteplil tak, až nám v listopadu umrzají údy a nestačíme odhazovat sníh.

V novém great resetovém letopočtu je normální, klást si denně otázky, které by nás jinak ani nenapadly. Přijdou další pandemické hry s novými zákazy nebo bude vyhlášený první klimatický lockdown? Budu moct za pár let ještě vůbec jezdit svým vlastním autem? Kde se to zdražování zastaví, až bude účet za základní věci vyšší než můj měsíční plat? Přijde válka i k nám?

Pravda je, že jistého už není skoro nic. Jisté zůstalo pouze to, že negativní satan elity budou přicházet s dalšími vylhanými hrůzonarativy. Nezbývá jim nic jiného, než dělat bububu. Klíčem k jejich penězům a moci je totiž jen a pouze náš strach. Čím déle trvají vykonstruované války, fakepandemie, energetické, potravinové a klimatické ťululumkrize, tím více rostou jejich bankovní konta a jejich moc.

Lež má ale krátké nohy, a tyto lži prokouklo už příliš mnoho lidí. V nadcházejícím roce zažijeme grandfinálovou přehlídku lží. O tom není sebemenších pochyb. K úspěšnému překonání těchto nelehkých výzev, je třeba mít především potřebné síly – mentální, duševní i fyzické.

Pokojné Vánoce a šťastný nový rok přeje

 

Pavel Kamas

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*