Tragická Jílková
Sdílet článek:

Máte slovo 9.12.2021   Nikdy jsem Jílkovou nekritizovala a její vystupování nekomentovala. Každý má nějaký projev a měl by se napřed zamyslet nad sebou než začne kritizovat. Tentokrát to ovšem velmi přestřelila a chovala se jako bába z pavlače. Nestrannost moderátorky se vytratila do neznáma a nahradilo ji napadání strany která ji evidentně lezla na nervy. Pokud chce někdo moderovat musí být nestranný, pokládat otázky a nechat hovořit obě strany stejně.

Pan Hrabák jí byl tak protivný, že ho označila lhářem a s chutí ho neustále přerušovala, byla zlá a arogantní. I když mě osobně ten pán nijak neoslovil tak na jeho místě bych ji poslala prostě do prdele. Pak by to asi byl hukot, ale to by mě stálo za to. Chvilkama se mě až dělalo z jejího výkonu špatně a nebyla jsem daleko od zvracení nad její neprofesionalitou. Hrabáka nazvala lhářem a přitom lhala ona. Řekla, že pan Rajchl byl pozvaný a nepřišel. Tady máte jeho status a sami si udělejte obrázek co je ČT a Jílková zač.

Bylo to útočení na strach lidí z nemoci Covid a neustálé předhazování toho, že rodičky umírají při porodu i s dítětem jen proto, že nejsou očkované. A to jako řekl kdo? Kubek, Flégr, nebo jiná figurka? Pokud nám někdo říká tohle, potřebuji důkaz a ne jen řeči. Je spousta vynikajících lékařů kteří jsou proti očkování těhotných žen a proti očkování dětí. Laik má jedinou možnost jak se v tom vyznat. Zbavit se strachu a srovnávat ty, co na nás pouští hrůzu z televize s těmi, co mají do televize zákaz a musíte je pracně vyhledávat po internetu a snažit se to pochopit sám. Zkuste třeba profesora Jana Žaloudíka, dr. Ctirada Musila   nebo profesora Turánka .

Náměstkyně Martina Koziar Vašáková mi připadala docela rozumná, ale jen do doby kdy se začala mluvit o naší důvěře k vládě. Tak to mě pobavila, protože ani jedna vláda po roku 1989 si žádnou naši důvěry nezaslouží. Pokud mi doporučí vakcinaci, tak na ni nepůjdu, protože je mi jasné, že nechtějí moje dobro, ale namastit si kapsy a moje zdraví je naprosto nezajímá. No a nezajímá je ani zdraví všech lidí v zemi. O ostatních se nemá cenu bavit. Tragický výběr a jen hloupé tlachání o ničem. Nic jsme se nedozvěděli kromě toho, že se Jílková totálně zesměšnila.

Milena Doušková

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*